www.sudzibas.lv Bino.lv Cilvēku maldināšana, saistību nepildīšana.

Bino.lv - Cilvēku maldināšana, saistību nepildīšana.

Aizņēmos SIA Extra Credit (Bino.lv) Līgumā norādītajos termiņos un apmēros dzēsu savas saistības, (bez pagarinājumiem, bez kavējumiem). Pēc maksājumu veikšanas, pārbaudot (ieiejot savā profilā) uzrādās parādsaistības, uzņēmuma darbinieki, gan telefoniski, gan čatā apgalvo, ka saistību nav, un informāciju atjaunos vienas darba dienas laikā, tomēr tas nenotiek. 11 dienu laikā sazinājos jau 4 reizes, tomēr parādsaistību summa profilā aug katru dienu. Darbinieki atsakās snegt informāciju par to kas būtu jādara, lai es saņemtu izziņu par parādsaistību neesamību. Solītā sms vienas darba dienas laikā par dzēstām sasitībām joprojām nav saņemta. Pēc neatlaidīgām sarunām saņēmu e-pastu, ka šobrīd saistību, nav.
Tomēr uzstāju, lai:
1) Informācija sistēmā tiktu atjaunota (manā profilā neuzrādās sasitības) ;
2) Vēlos saņemt solīto apstiprinājuma sms par saistību dzēšanu;
3) Vēlos saņemt oficiālu, parakstītu dokumentu (izziņu) par to, ka man nav parādsaitību pret Sia Extra Credit (bino.lv).
uzskatu, ka uzņēmums apzināti maldina savus klientus.

03.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Bino.lv Support Pārstāvja atbilde 05.06.2020

Informējam, ka šī situācija tika atrisināta. Tehnisku iemeslu dēļ lietotāja profilā neatjaunojās informācija. Pie šīs problēmas atrisināšanas strādā atbildīgie speciālisti. Telefona sarunas laikā klientam uzreiz tika apstiprināts, ka aizdevums ir atmaksāts pilnā apmērā. Lai klients justos drošāk, uz e-pasta adresi tika nosūtīta apstiprinājuma vēstule. Izsūtījām klientam izziņu, parakstītu ar elektronisko parakstu, ar apstiprinājumu, ka saistības ir izpildītas. Kā arī uz telefona numuru tika nosūtīta īsziņa, ka rēķins ir atmaksāts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes