www.sudzibas.lv Biļešu Serviss Sergeja Trofimova koncerts, Trofim

SIA "Harvest Balt" SIA "Bilešu serviss" - Sergeja Trofimova koncerts, Trofim

Labdien, es gribētu pasūdzēties, un arī atrast citus cilvēkus kas saskarās ar to pašu problēmu. Pati problēma nenotikušais Sergeja Trofimova koncerts, parkuru neviens negrasās atdot naudu. SIA "Bilešu serviss" vaino organizatorius SIA "Harvest Balt", bet ar pēdējiem nav iespējams kontaktēties. Ierakstīta vēstule ta arī atgriezas atpakaļ nelasīta.
Es šodien aiznesu iesniegumu un Policiju, bet kā saprotu jābūt vairākiem tādiem iesniegumiem no cietušajiem, lai process "nokustētos" un SIA "Harvest Balt" tiktu saukta pie atbildības. Neļausim mūs apmuļķot, un izkrāpt naudu!

I

M mbmb 16.05.2014

Labdien,
es esmu saskārusi ar to pašu problēmu - nenotikušais Sergeja Trofimova koncerts. Mana vēstule arī atgriežas atpakaļ nelasīta. Bet es uzzināju, ka SIA “Harvest Balt” (reģ. Nr.40103696231) mainīja juridisko adresi un tagad atrodas: Jersikas iela 29-2, Rīga, LV-1003. Es šodien uzrakstīju jauno vēstuli un arī domāju uzrakstīt iesniegumu uz Policiju.
Ar mani var sazināties: [slēpt]@spconsultancy.lv