www.sudzibas.lv Biļešu Serviss Krāpšana Max Korz koncerts 2020.-2022.gadā.

Party PA, Biļešu serviss - Krāpšana Max Korz koncerts 2020.-2022.gadā.

Es pērku biļeti uz koncertu MAX KORZ 2020.gadā, koncerts bija pārcelts uz 28.05.2022. Tagad sapratu, ka 2022.gadā nevaru piedalīties koncertā un vispār nav nekādas informācijas vai koncerts tomēr notiks 2022.gadā.
Mēģināju rakstīt Biļešu serviss, bet viņi iedeva kontaktus Party PA un teica, ka šī organizācija ir atbildīga par koncertu. Mēģināju rakstīt Partu PA [slēpt]@partypa.lv un [slēpt]@inbox.lv), bet atbildes nav. Mēģināju zvanīt +371 26 005 522 un +371 26 003 311, atbildes arī nav. Mēģināju dabūt atbildi komentāros https://www.facebook.com/clubpartypa/ , arī nav.
Vienīgais, ko es gribu DABŪT SAVU NAUDU PAR BIĻETĒM ATPAKAĻ, bet jau nezinu, kur vērsties pie palīdzības!

A aivina 13.05.2022

Man ir tā pati problēma ar Mak Entertaiment un biļetēm uz Gagarinas koncertu!Esmu vērsusies PTAC,redzēs,kas beigās iznāks!Iesaku PTAC arī vērsties Jums, varbūt būs kāds rezultāts!

B Bez vārda vārds 13.05.2022

mazāk jāklausās krievu čīgāšana. Atverat acis un klausaties Rietumu mūziku. Pietiek barot krievijas budžetu.

A aivina 13.05.2022

Klausos tikai krievu mūziku,rietumu gaudošana neinteresē!Katram savs!

B Bez vārda vārds 13.05.2022

Man neinteresē tava krievu tizleņu mūzika. Vemt gribās. Taisa karu un dzied par mīlu. Tik tupam jābūt lai ko tādu klausītos.

P Palīgs neskaidrajiem 13.05.2022

Gagarina turpmāk gaudos tikai Maskavā. Par to otru nezinu.

A aivina 16.05.2022

Iedzer balderjāņus un nomierinies!Es taču rakstīju,ka katram savs - negribi - neklausies,klausies kā gaudo rietumi!