BiļešuServiss - 1 LVL par neko

Krāpšana! Nez kāpēc pārdevējs uzrāda biļetes cenu, piemērma, 5.00 LVL, bet pēc BiļešuServiss.lv jāmaksā 6.00 LVL, kur iekļauts "servisa pakalpojums" PDF izdrukai viena lata apmērā! Tad ir jautājums: ja nu man nav vajadzīga nekāda pdf izdruka? Šī nav vienīgā nepatikšana. Biļetes var iegāties visu diennakti (ar viena lata uzcenojumu), taču sazvanīt šo iestādi var tikai darba dienās no deviņiem līdz pieciem... Un ko tad lai es daru sestdienā, kad nav iespējams nopirkt biļet, jo tirdzniecības programma uzkārusiesi??? Vārdu sakot, zaglīga iestāde!!!

J Janka 14.10.2013

Ja nepatīk - nepērc biļešu servissā. Ej stāvi rindā pie kases. Par ērtībām ir jāmaksā! Viņiem taču ir nepieciešama nauda, lai uzturētu savu servisu...

A atist 15.10.2013

eh, Janka, redzi, nav jau tāda iespēja stāvot rindā saņemt lētāk. Statoilā arī bija jāmaksā lats par servisu. Un vispār, kas Tu par klientu!! Būtu arī ar mieru, piemēram, Rimī maksāt latu par kasiera pakalpojumiem, lai pašam mājās nav jāslauc govs un karpeļi jāaudzē? Runa jau ir par to, kādu cenu norāda pārdevējs, un cik reāli jāmaksā.