www.sudzibas.lv Biļešu Serviss Naudas atmaksa par nenotikušu koncertu

Biļešu serviss SIA - Naudas atmaksa par nenotikušu koncertu

Pirms veikt pirkumu Biļešu serviss kasēs pārliecinieties, vai pasākuma organizētājs nav ar 2.00EUR reģistrētu pamatkapitālu.No pieredzes ELO koncerta organizētājs SIA Private Case Production ar pamatkapitālu 2.00EUR organizēja koncertu ELO 11.09.2015, kas nenotika.Atbildība par naudas atgriešanu Biļešu servisam par nenotikušu pasākumu nav.Jautājums SIA Biļešu servisam- kāda ir atbildība un rīcība, lai izvairītos no biļešu izplatīšanas kompānijām, kas apkrāpj pircējus?Ceru, ka arī valsts iestādēm nākotnē būs lielāka atbildība, ierobežot šāda veida komercdarbību, ja komersants neuzņemas atbildību par savu darbības rezultātu. PIRMS PĒRKAT BIĻETES AR STARPNIECĪBU BIĻEŠU SERVISĀ, IESAKU PĀRLIECINĀTIES PAR ORGANIZATORA EKSISTENCI UN SPĒJU PASĀKUMU NODROŠINĀT.

P

L legion 16.10.2015

Piekritu, jaiesniedz iesniegums Valsts policijai, lai veic izmeklēšanu.

U Uvis.K 20.10.2015

SIA ''Biļešu Serviss'' ir visīstākais krāpnieku katoris, kurš visticamāk pats reizi pa reizei organizē koncertus, kuri NEKAD NENOTIKS, jo likumdošana mūsu valstī ir tā sakārtota, ka nauda nav jāatmaksā klientam, Patērētāju Tiesību Aizsardzības centrs neko nezin, Rīgas Dome neko nezin un Policija klusē!
Iesaku jebkuram afēristam uzorganizēt kādu koncertu, kurš nenotiks un naudu sadalīt ar SIA ''Biļešu servisu'' & co.
Nesaprotu gan, kāpēc aplapītie sen jau nav nodūruši Rīgas biroja vadību, kura sēž Dzirnavu 60, otrajā stāvā (uz ārdurvīm gan uzraksti par to neliecina)!
Saimnieki BS mitinās Igaunijā!
Ja, jūs nopērkat kādu brāķetu preci, tad neviens jūs nesūta pie Vācijas vai Ķīnas ražotāja, bet patērētāji risina problēmu un palīdz atgūt naudu!
Ar BS viss ir citādāk, jo jādodas pie kaut kāda izbijuša SIA nevis BS, kurš piesavinājies piķi!
Vai neliekas, ka šeit slēpjas milzīga korumpantu banda?!

B Big-power 23.10.2015

Un ko Darit talak?? tikai piem mums var but tads apsurds..

J Jānis A Ronis 23.10.2015

private case production un biļešu servisam ir kas kopējs-īpašnieki, kā jūs domājat kuras valsts pārstāvji?

J Jānis A Ronis 23.10.2015

tā ir vai nav bet biļēsu paradīze par nenotikuša pašākuma personīgi atmaksā biļešu cenu...

S sintija88 23.10.2015

Bet caur Valsts policiju tas būs briesmīgi garš process, tur gadiem viņi kaut ko domās, lieciniekus meklēs utt. Un beigās tā pat nekas nenotiks