www.sudzibas.lv Biļešu Serviss Neatgriezta nauda par biļetēm

Bilešu Serviss - Neatgriezta nauda par biļetēm

Ļoti slikts apkalpošanas serviss. Nauda par nenotikušo koncertu 28.03.2019 vēl joprojām nav atgriezta. Tiek rakstīta jau ceturtā vēstule, atbilde ir viena - tiklīdz nauda būs saņemta no pasākuma organizatora, nauda tiks atgriezta. Negribas ticēt, ka biļešu serviss ir tik ļoti nabadzīga platforma, bet, viennozīmīgi - bezatbildīga un vieglprātīga gan. Esmu ļoti vīlusies, nekad vairs neizmantošu to.

02.08.2019

Tu Turkey901 02.08.2019

Biļešu serviss ir kā sludinājumu dēlis/ starpnieks starp koncertu rīkotājiem un apmeklētājiem, tikko nauda ir saņemta, tā tiek pārskaitīta pasākuma organizatoriem, atskaitot komisijas maksu.
Ar pretenziju ir jāvēršas pret koncerta organizatoriem, Biļešu servisam Jūsu naudas nav!