www.sudzibas.lv Biļešu Serviss Krāpšana un melošana par cenam un atlaidem

Biļešu Serviss - Krāpšana un melošana par cenam un atlaidem

Pirmdien 09.12.19 vēlējos nopirkt biļetes uz izrādi pianists (vef kultūras namā) , biļešu cenas bija norādītas no 15,00 līdz 36,00. Izlēmu parunat ar partneri, kuras vietas labāk izvēlēties un paņemt biļetes jau otrdien. Otrdien 10.12.19 ieraudzīju ka ir norādīts "3 dienās karstas cenas ar atlaižu kodu decembris19" ievadīju to atlaižu kodu un protams nekāda atlaide netika piemērota. Uzrakstīju uz [slēpt]@bilesuserviss.lv, ka rīkojoties pēc viņu nosacījumiem atlaides netiek pieskaitītas. Atbildi saņēmu tikai treš'dien 11.12.19 kur bija rakstīts "jums pirms vietu izvēles ir jāievada tam paredzētais kods" it ka es pati nemāku lasīt nosacījumus. Ka arī mājaslapā jau bija paceltas cenas x2 un it ka sākotnēja cena ir bijusī 20,00-60,00 un ar atlaidi ir tā standarta cena 15,00-36,00.
Priekškam tad rakstīt "karstas cenas"? Ja var vnk uzrakstīt "pasteidzies, jo pacelsim cenas"
pieliku bildes kus smuki var redzet cenas pirm atlaidem un cenas it ka ar atlaidem

11.12.2019

Papildināts Anastasija 11.12.2019

pirma bilde tika veikta 11.12.2019 un otra bilde bija veikta 10.12.2019 (infermējot biļesuserviss.lv, ka atlaižu kodas nedarbojas)