www.sudzibas.lv Biļešu Serviss Krāpšana, neatgrieza naudu par koncertu

Bilešu Serviss - Krāpšana, neatgrieza naudu par koncertu

Koncerts Enrique Iglesias nenotika 5.12.2019, joprojām neatgrieza naudu un tā liekas kā pat nedoma to darīt. Runa ka viņi nav ša koncerta organizātori, bet naudu es tak viņiem samaksāju. Tagad reāli bail pirkt biļetes no biļešu servisa, uzticības nav, apkaunoja paši sevi. Fuuj - citu vārdu nav: (

11.02.2020

O

T Turkey901 11.02.2020

Biļešu serviss ir starpnieks, tikpat labi varat naudu bankai pierasīt, jo naudu skaitījāt uz bankas kontu, tātad banka vainīga un Jums neatgriež naudu!

K Kaiminskursdodpamuti 11.02.2020

Nu paga, paga. Ja es iegādājos pakalpojumu, un to nesaņemu, pakalpojumu iegādes vietai ir jāatlīdzina nauda. Vai tad ne tā? Piemēram, ja es tev samaksāju piķi, lai tu man izremontē virtuvi! Bet tu sarunā kaimiņu, lai to izdara. Kaimiņš piedzeras un nozūd! Tad, kam man dot pa muti? Tev vai man jāmeklē kaimiņš, gar kuru man nekāda daļa? Ar to es gribu pateikt, ka tā ir biļešu servisa problēma, tālāk lietas risināt, un ja ir pārdevuši biļetes ir par tām atbildīgi.

O Olg333 16.02.2020

Super salīdzinājums, paliek uzreiz viss skaidrs, kam dot pa muti :)

L Linda_J 12.02.2020

Biļešu serviss esot griezies policijā. Aicināja arī biļešu īpašniekus tur griezties.

K kmeren 12.02.2020

Поддерживаю Вас... Нахожусь в такой же ситуации.
Все кто тут пишут о том, что они посредник... Глупости. Они не являются благотворительной организацией, получают за свой бизнес ДЕНЬГИ, следовательно должны нести ответственность за свою работу.