Bigbox.lv SIA "Etailer" - Briesmīgs serviss

Pataupiet savas nervu šūnas un izvēlieties citu pārdevēju!

Izskatot piedāvājumu, kas uz doto brīdi bija pieejams internetā nolēmu iegādāties vēlamo preci bigbox.lv, jo plašpazīstamos i-veikalos šī prece bija izpārdota.
Iepriekš veicu izpēti, jauns uzņēmums, Latvijā tikai pāris mēnešus - pašsaprotami priekš manis, ka jauns uzņēmums darīs visu iespējamo, lai klients paliktu apmierināts ar sniegto pakalpojumu un apkalpošanu, lai šis nebūtu pēdējais pirkums, jo preču klāsts diezgan plašs - bet tas nebūs stāsts par šo uzņēmumu.

Cūcīga attieksme, nepilda dotos solījumus un vēl atļaujas tādā tonī runāt ar klientu - es kā klients neesmu vainīga, ja jums ir kādas problēmas - man kā klientu tas neinteresē. Ja man tika solīts saņemt pasūtījumu līdz noteiktam datumam, tad es arī gaidu to līdz noteiktam datumam. Šeit pat nav runa par termiņu neievērošanu, bet gan par attieksmi - 2 dienas cenšos viņus sazvanīt un klausoties nesaprotamus norādījumus igauņu valodā tiek sazvanīta ilona, kas paziņo, ka viņas pienākums nav paskaidrot kāpēc es nevaru iegūt informāciju par izsekošanas kodu, ja 8 dienas atpakaļ pasūtījums tika nodots dpd.

Uzņēmuma vadītājiem novēlu izvērtēt savu darbinieku atbilstību noteiktam amatam, jo mūsdienās cilvēki vairs neiegādājas tikai preces internetā, bet gan iegādājas lielisku apkalpošanu un iepirkšanās pieredzi.

Kā šis viss vēl beigsies man nav sajēgas, bet šo internetveikalu vairs neizmantošu.

O

A Aļona Melngaile 25.02.2021

Pilnigi piekritu! Krāpnieki! Zvanu saka prece ir- kad sanem naudu anulē rēkinu! Ne zvana ne bridina, ka izradas ka prece nav! Un nauda atpakalj jaludzas! Aizbildinās ar gramatvežiem Lietuvā! Vnk briesmigs serviss un attieksme!

A abc 03.04.2021

Pilnīgi piekrītu. Pasūtījumu veicu, samaksāju. Prece jau gandrīz nedēļu "karājas" kaut kur. Nezina ne kur, ne var pateikt izsekošanas kodu. Neiesaku izmantot šo pārdevēju! Ļoti slikts serviss!

O OneONE 20.04.2021

Varu pievienot papildus informāciju - pasūtījumu es saņēmu, tomēr tas tika piegādāts tikai daļēji, daudz nedomājot uzraksīju uz e-pastu, ka vairs neko nevēlos gaidīt, naudu atgrieza pāris dienu laikā. Varu piebilst, ka apkalpošana ir briesmīga! No šādiem tirgotājiem jāizvairās, es ļoti daudz laika patērēju, lai izcīnītu sava pasūtījuma vismaz daļēju piegādi.