www.sudzibas.lv Remap.lv Bojājums, slikts serviss

Remap.lv - Bojājums, slikts serviss

Remap.lv nevēlējās risināt problēmu, kas izveidojās pēc tā, ka auto nepieņēma jauno programmu. Tika veikta Volvo S40 Kvēpfiltra izņemšana, nācās pārprogramēt auto vadības bloku. Viss tika izdarīts, auto diemžēl nepieņēma jauno programmu, volvo s40 vadības bloks ir siemens, kas ir visai sarežģīti programmēt. Pārprogrammejot, sāka uz 2000 apgriezieniem mašīna vibrēt pie 3 un 4 ātruma. Atgriezos remap, viņi protams noliedza savu vainu, vaina ir tajā, ka auto ir vecs (2009, būtībā jau pie remap nav jābrauc jaunām izņemt kvēpfiltru) , esot beigts sajūgs, spararats, turbīna, visas šīs vainas teica remap. Lai mēģinātu atrast iemeslu liku atlikt veco programmu, lai pārbaudītu, izbraucam auto nevibrēja. Tātad vaina ir jaunajā programmā. Atlika jauno atpakaļ, aizbraucu, nākamā rītā konstatēju, ka aukstam auto met kļūda, atkal atpakaļ uz remap, atrisinām, tik pēc šās reizes auto sāka raustīties 2 ātruma, atkal pie remap, vaina esot atkal sajūtā, turbīnā, spararatā utt. Sapratām, ka ar remap nevar atrisināt, visa vaina ir tikai auto, ne viņu, remap pārstāvis sāka man veltīt aizvainojoši izteicienus, proti mēness ietekmē atbraucu un nesaprotu ko gribu, jo tak auto ir vecs un visas detaļas beigtas. Tad, lai atrisinātu un saprastu kur vaina vienojos, par daļēju naudas atgriešanu. Tagad auto tika pārprogramēts pie cita zinoša meistara un nekā vairs nevibrē un kļūdas ārā nemet. Mans secinājums ir, ka remap pietrūka zināšanas kā tikt galā ar siemens programmatūru, taču savas kļūdas neatzīst, bet tam seko izbraucieni un aizvainojumu.

02.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Komentāri (6)

alergologs 04.09.2019

Vajag laicīgi labot savus vecos lūžņus, nobrauc līdz pēdējam un tad brīnas, ka pēc kaut kādas iejaukšanās viss saiet grīstē. Serviss nav vainīgs, ja klients neseko līdzi auto stāvvoklim un viss ir noj*ts līdz pēdējam :)

Z Zigmārs23 21.10.2019

Diemžēl šajā servisā neprot tikt galā ar Siemens vadības bloku. Servisa puišeļi neatzīst to, ka pietrūkst zināšanas kā pareizi prodramēt šāda ražotāja bloku. Tiklīdz mašīna nepieņem programmu, ko puikas māk ieinstalēt nospiežot pāris taustiņus, tā sākas atrunāšanās, kā pie vainas ir auto. Paši neatzīst savu neprofesionslitāti. Nezinu, ko šim servisam var uzticēt darīt, ja nu vienīgi piepumpēt riepas ???

A Alise Ka 22.09.2020

Nebrīnos, ka serviss šai dāmītei (Dace Matrevica) atdeva naudu un nemēģināja atrisināt viņas auto problēmu.
Man nesen sanāca saskare ar šo blondo dievieti un viņas "uzteveri par savu taisnību" tā arī nonācu pie šīs atsauksmes.
Pieņemu, ka, augstāk minētā servisa pārstāvji, lai izvairītos no tādas psihošanas, savas taisnības un klapēm uz acīm kādu piedzīvojām mēs, nolēma maksimāli pieklājīgi iziet no situācijas un godīgā veidā pārtraukt sadarbību.

Viesiem tiem, kuriem sanāk sadarboties ar Daci Matrevicu, silti iesaku neiesaistīties nestandarta risinājumu izpildē vai arī visu komunikāciju, paredzamos darbus, defektus utt. paralēli sūtīt rakstiskā, video un foto formātā.
Tiem, kuriem jau ir sanākusi problēma, iesaku šo mammīti viņas īpašajās dienās vienkārši netraucēt, apieties kā ar jēlu olu un maksimāli ātri mukt no sadarbības.

L Lemurs37 04.11.2020

Par aizvainojumiem būs jāatbild mazai remap sūds!

L LaumaQ 04.11.2020

Al Klau neraksti ka tresa persona, Remap slepjas zem komentetaja. Al Klau nav dzive ticies ar blondo damiti, bet komente☠️

A Anda Meļņika 02.12.2020

Dace svētdien mani ar mammu noveda līdz asarām un ne jau labā nozīmē. Aizskāra tā ka gribēju atrast kur viņa strādā un atradu viņu jau te priekša. Nau jauki nau.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes