Ligatnes dabas taka - Nolaidiba

Sveicinati!
Milie dabas milotaji iesaku Jums nedoties uz Ligatnes dabas takas,saksu ar to ka tur var apskatit tikai 3 dzivniekus,alni,mezacuku un buros puces.Daba un tas apkartne ir loti nesakopta. Nerunajot par to ka lacis ari ir redzems tikai vajadzetu binokli, lai vispar ieraudzitu vinu,Valstij nepietika iTKA naudas, lai apbuvetu zogu ,lai lacis varetu pa aru staigat,pieticis esot tikai burim kura tagad uzturas lacis.Dzivnieki savos buros un aplokos ari ir nekopti ,viss ir loti pamests ta ka cilveki butu nolaidusi rokas par siem dzivniekiem,un visu pasu Ligatnes parku.Gribetos pat nosutit dzivnieku veterinararstus lai paskatas ka tie dzivnieki tur uzturas sausmas vienkarsi.
Visu so redzet bija briesmigi,cerams ka kada atbidiga valsts persona izdzirdes visu so,jo vel tiks laistas zinas par Ligatnes parku.
Pats briesmigakais tas ka sis Ligatnes parks pieder VALSTIJ,tad valsts ieredni sakat domat nevis pieprasat lai pacel algas Jums par to ko Jus nedarat.
Kauns ka tadi atbildigie ir!!!

A abr 26.04.2014

Cik es esmu bijusi Līgatnes dabas parkā, tur var redzēt arī lūšus, stirnas, lapsas, uzkāpt skatu tornī, siltā laikā ir atvērta pankūku bodīte utt.
Varbūt, ka šai personai kaut kā ļoti nepaveicās un neviens dzīvnieks nebija redzams!? Šim parkam tajā laikā arī nebija problēmas ar finansējumu un vadības maiņu? Man šķiet, ka tagad viss ir nokārtojies. Iesaku aizbraukt! Tā būs gara, jauka pastaiga.

A abr 26.04.2014

Latviešu tautas 26.04.2014

Cilviekiem nav ko est, bet viņi rupējas par dzivniekim...