Biedrība "Visvalža 7" - Apsaimniekošana

Labdien, vēlos informēt, ka mūsu mājai iepriekš bija negodprātīgs apsaimniekotājs, kurš loti daudz nodarbojās ar solīšanu un nepamatotu rēķinu izstādīšanu, ka rezultātā maksājām par pakalpojumiem, kurus nemaz nebijām saņēmuši.
Mūsu mājai tika noorganizēta visu dzīvokļu īpašnieku sapulce un tajā tika nolemts atteikties no apsaimniekotāja, kurš nolīgtās saistības nepildīja noteiktajā apmērā. Ar to pašu dienu tika izveidota kopīpašnieku biedrība, kurā tika uzņemti visi mājas kopīpašnieki un rēķinus turpmāk izstādīja pēc sapulcē pieņemtā apsaimniekošanas tarifa. Ja ir nepieciešami kādi remonti, tad tiek atkal sasaukti visi biedri (vai vismaz vairāk par pusi) un lemts jautājums par gaidāmajiem izdevumiem. Labums no šādas apsaimniekošanas formas ir tāds, ka lēmuma pieņemšanā piedalās visi un nekas netiek veikts slepeni. Nav tādu starpnieku (kā namu pārvaldes), kuri iedzīvojas uz citu rēķina. Biedrība pati veic rēķinu izstādīšanu un apsaimniekošanas maksas iekasēšanu, konta pārskats ir pieejams.
Palīdzībai un informācijai: [slēpt]@inbox.lv

Komentāri (1)

S sprudzs 07.02.2013

Visvalža 7 biedrība vispār kad kaut kas salūzt nekad neko nesalabo liek sēdēt 2 dienaktis cilvekiem bez elektrības visai mājaij un ielas netīra ! Bet naudu ar lielāko prieku paņems ! Neiesaku sadarboties ar visvalža 7 biedrību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes