I Igors 20.08.2009

Kaivinators ir totals LOHS! kurs nevienam nemaksaaa! [slēpt]@

A AndrisKaive 20.08.2009

Ja es esmu lohs un man patik tadam buut! Es parados lidz ausim! A man tiri poh!
Visi iet no mans prom! Es esmu miksts un nevaru pats neko izdariit! (bet zali es noplaut varu jo es relaksejos uz zales plaveja! ;)
Varbuut kads nevelas pie mans pastraadat! (Samaksasu)

B Brigita 29.06.2010

Labdien.
Kā var cilvēks esot parādā lielas summas pat sievietei ar mazu bērnu tik lecīgi uzvesties?! Vai tas ir gods būt parādā visiem, pie kam, apzināti veidot parādus, apzināti apkrāpjot cilvēkus, biznesmeņus, sievietes ar un bez bērniem utt. Vai tiešām taisnība ir bezspēcīga šādu cilvēku priekšā? Šādos mirkļos gribas krustnešus laikus atgriezt atpakaļ, lai attīra pasauli no nelietīgiem cilvēkiem! Pielikumā bilde, kur Andris nolika mājiņu, izmantoja to, iespējams vēl joprojām izmanto, bet samaksājis tā arī par to nav! Vai kādam ir zināma Andra Kaives atrašanās vieta? Priecāšos, ja padalīsieties ar info!!!