www.sudzibas.lv BF Esse Direktore vijavaltiņa

Bf-Esse Zobārstniecība - Direktore vijavaltiņa

Ja redziet portālā ss.lv sludinājumu par administratora zobārstniecībā Juglā - "BF - esse" vakanci vai Jūs aicina tur strādāt par administratori no sirds iesaku neejiet, bet, ja noticēsiet, ka būsiet izņēmums, ka Jūs spēsiet paciest viena cilvēka necienīgu attieksmi pret darbinieku, ka spēsiet izpildīt visu, lai kā censtos, tad ejiet, bet atceraties - es brīdināju. Darbs nav slikts, maksā labi, bet to, ko sauc par direktori nevar aprakstīt. Droši vien, ka ārsts šai sievietei diagnozi uzstādītu. Kādam ir jāinformē citus! Tur administrators nostrādā parasti dažus mēnešus, protams, ja tos iztur. Cik ilgi Latvijā kādam būs tiesības ņirgāties par cilvēkiem, kuri neko citu negrib kā strādāt, to dara, bet darba vietās atrodas stresā un vēlāk agri vai vēlu no turienes vai nu pats aiziet vai viņus atlaiž.

V

A Aleksandrs00012 07.11.2020
Krapsana

Loti slikts arsts dr.Kvjatkovskis. Krapnieks.
Nearste. Zobus nearste, palaiz lidz sliktajam stavoklim. Bet nauda tiek nemta par katru reizi.

E Evija 09.03.2022

Vijai Valtiņai rupja, neadekvāta, nekaunīga attieksme kā pret darbiniekiem, tā pret apmeklētājiem, adekvātam cilvēkam noteikti pietrūks vārdu, lai komentētu izmantotās frāzes komunikācijā..