Bezdarbnieki - Bezdarbnieki

Man ir apnikuši bezdarbnieki kuri sūdzas ka nav darba un nav naudas!
Pasakiet lūdzu kāds! Kā viena ģimenīte, kurā neviens nestrādā, jo ir bez darba, sūdzas par to, ka tiem neesot naudas un vispār, ka nav ko ēst, iet viss drausmīgi, tomēr katru otro dienu nāk ar pilniem maisiem un veikala maxima un pacik es dzīvoju pirmajā stāvā, es lieliski redzu, ka maisi ir pilni ar visādiem dārgiem pirkumiem, bet es strādājošs cilvēks, nevaru tik daudz nedēļā atļauties 2 cilvēkiem, kamēr viņi ir 4...
Vai šie cilvēki melo? Nu nauda taču ir! Kā var nebūt, ja iepērkas un brauc ar auto, par kuru jāmaksā.
Nesen ielika jaunas durvis un virtuvē tika ielikts jauns logs, izremontēta vannasistaba un visur sapirkti jauni aizskari...
Kur bezdarbniekiem nauda? Vai pabalsts ir lielāks par algu un iet tūkstošos, vai?
Un bieži dzirdu no cilvēkiem, kuri arī saka, ka esot pazīstami cilvēki, kuriem nav darba, bet iepērkas un ceļo apkārt...
Beigu beigās iznāk tā, ka strādājošie cilvēki ar darbu, ir trūcīgāki, nekā bezdarbnieki, kuri nedara neko, bet ceļo pa veikaliem...
:( Man ir nepatīkami! Es saprotu, ir cilvēki kuriem ir grūti un tiešām nav iespējas atrast darbu un alga ir niecīga un nav normāla + naudas nav, bet ir arī tādi bezdarbnieki, kuri sūdzas ka nekā nav, toties vienmēr pilns vēders un tiek ceļots apkārt...
Kredītu ņemt nav māksla... Zinu cilvēkus, kuri pat bez naudas, ar mazu algu, toties ņem kredītā mašīnu!

I Imants 11.12.2010

Vienkarši Jums ir apskaužami !

Mums ir daži variānti, lai "izdzīvotu" :
5. ārzemēs dzīvojošo radinieku palidzība;
6...
7. sievas sponsors...
Vai turpināt ?

Nav Jūsu lieta par kuru naudu kāds un ka dzīvo !

I Izabella 11.12.2010

Bet tak atbilde ir vienkārša---izmēģini baudīt arī tu bezdarbnieka statusu---tad arī zināsi tie;so atbildi uz savu jautājumu---VEIKSMI un būs arī kādam citam labums, jo viena darba vieta būs vakanta!!!

ž žipata 12.12.2010

Skaudība- visnožēlojamākā īpašība. Kāda Tava daļa? Nelien cita kabatā un nelūri svešos logos- kādi tur aizkari!

M Mellene 12.12.2010

ko var līst otram makā, skaties pati uz sevi, tada sajūta ka tev ļoti skauž, tā nav tava darīšana kā pārtiek citi, acīmredzot māk tikt uz stripas ar visu bezdarbnieka statusu, un tas ir tikai apsveicami, tev tur būtu ko pamācīties, ir redzams ka cilvēki domā lai uzlabotu savu labklajību. Nu latviešu daba ne, domaju ka neviens tevi šeit neatbalstīs.

A Antiņš 12.12.2010

Žipata-pilnīgi Tev piekrītu.Tādi skauģi arī pārsvarā šajā portālā arī tusē un uztur šo portālu virs ūdens...

Tevi Antiņ ieskaitot:D

S Sofija 12.12.2010

Jā, man nekas neskauž! Kāda dzīvošana? Zagt nav dzīvot un tā nav nopelnīta nauda!
Man liekas ka zog, jo kredītus nevar paņemt ja nav naudas. Gribu un skatos.
Tie cilvēki strādāja, vīrietis par pavāru, bet sieva par autobusa vadītāju. Un tur jau pabalstus nedos tādus, ka var pirkt un ceļot dārgumos.

M Mellene 12.12.2010

Ak Dievs, izskatās ka tev savas dzīves nav, nu kāda tev daļa kā kurš dzīvo, nu kā nav kauna, pieversusies būtu labak savai ģimenei nevis uz citiem skatījusies, vienkārši izklausās ka tev pašai ar tā gribas dzīvot, tad ej no darba prom un dzīvo, vai maini kautko sava dzīvē.

M Mellene 12.12.2010

Ja liekas var sasisties, kur pierādījumi, fakti, tev ar steigu jāiet no darba prom, un jāiet pieteikties par policistu, vai pašvaldībā tad varēsi strādat un darīt to kas patīk un visiem būs labi, būs nakts maiņas, varēsi ķert zagļus un uz visiem skatīties ar aizdomām.Varbūt pat Goda plakni dabūsi!!!

J Jānis 12.12.2010

Es arī esmu bezdarbnieks veselus 11 gadus, un esmu vēl tīri spirgts!!!

M Mellene 12.12.2010

nu super!!! malacis tā turēt!!! Skaties Jāni ka neiet taviem logiem garām Sofija un nesāk spiegot:D:D:D Drošības pēc noņem labos aizskarus un pieliec lupatu lai neredz ka tev vis o.k, un neesi nolaidis rokas, bet tāpat turpini priecāties par dzīvi, nekad nedomāju ka bezdarbnieki ir laimīgāki par tiem kas stradā, bet redz ir, ir savi plusi ilgāk pagulēt var utml.:D:D:D

I Indra 12.12.2010

Mellene-nu bet cilveeks tak tomer bez darba jau degradeejas ja maajaas seezh un neko nedara kaa tikai gulj un uzstaisa sev eest un skataas tv... kas taa pa slinjka dziivi? shausmas
tas tieshaam ir stulbi...
ir protams cilveeki kuri nevar straadaat jo ir probleemas un ir aizliegts, vai taadi kuriem ir kas uztur un pietiekami naudas ir, lai arii vareetu atlauties nestraadaat, tomeer taadi iepirksies un celjos apkaart ar savu naudu nevis diedelees maajaas
taa ir tik garlaiciiga dziive, seedeet, neko nedariit... ;) saprotu, ja veel cilveeks kko dara, sporto, nodarbojas ar to kas patiik, bet guleet un nedariit neko, taa ir dziives izniekoshana un cilveeks vnk gariigi puust...
sofija - laikam veca esi...:p

M Mellene 12.12.2010

Nu augstāk minētie cilvēki kuri ir bez darbiņa neizskatās ka sēž mājās, bet tur tev Indriņ par to degradēšanos ir taisnība, bet ir tik daudz iespēju lai nedegradētos, es arī biju pusotru gadu bez darba, bet viskautko paspēju sadarīt kursus izgāju NVA, un nejutos ka būtu degradējusies regulāri atradu kādu nodarbošanos.

J Jānis 12.12.2010

Paldies Mellene par atbalstu! Ne jau visi bezdarbnieki degradējas, toties ir vairāk lespēju padomāt par dzīvi, paanalizēt-vai ir vērts apmeklēt kādus kursus, vai labāk kādam palīdzēt, jo laukos un mazpilsētās pēc kursu beigšanas tāpat nav darba, vienīgi izniekots laiks.Ja cilvēks labi grib, var daudzko iemācīties arī bez kursiem. Bez "smērēšanas" nemaz uz kādiem nopietniem kursiem nemaz nav iespējams tikt, atliek tikai manikīra, frizieru, pārdevēju, floristu utt... Priekš večiem, kuri visu mūžu ņēmušies pa dzelžiem, tie nav domāti.

A abc 12.12.2010

Dabon normālu izglītību, un būs arī normāls darbs. Aiziet uz amateni un tad čīkst, ka nav naudas. LOL

J Jānis 12.12.2010

Mūsu valstī izglītībai nav liela nozīme, jo lielāks zaglis, jo augstāks amats, jo lielākas privilēģijas. Ir redzēti pat tādi eksemplāri, kuri par pāris auniem to augstskolas diplomu nopirkuš, bet pašiem izglītības līmenis kā palīgskolas audzēkņiem. Kādreiz Džugašvili ar budžiem zināja ko darīt, bet vēsturei ir tāda nelāga īpašība kā atkārtoties-Kuri nepaspēs laikus aizlaisties, var piemeklēt Huseina liktenis.

S Sofija 12.12.2010

Man ir augstākā izglītība un esmu skolotāja.
Šiem cilvēkiem, kā tie saka, nav izglītības augstākās un augstākajai izglītībai ir nozīme.
Kāpēc cilvēkiem, kuri ir mācījušies, darījuši, lai iegūtu augstāko izglītību, ir šādi jākrāmējas ar kapeikām, kamēr bez izglītības, bez prāta cilvēki, tērē milzu naudu, kā mani kaimiņi, kuriem redziet neesot naudas.
Izglītībai ir milzu nozīme, jo bez augstākās cilvēks mūsdienās ir prātā, darbā nevērtīgs un tā nu tas ir.
Nav ko salīdzināt šoferus, apkopējus, melnstrādniekus, vai pavārus, pārdevējus, ar direktoriem.

R raivis 12.12.2010

cien.skolotaaj Sofija! piekriitu ka izgliitiibai ir milzu noziime un taapeec grasos studeet. diemzeel man ir tikai videejaa speciaalaa izgliitiiba-esmu namdaris, bet es nejuutos praataa un darbaa neveertiigs un taa nu tas nav jo es radu taustaamas un izdziivoshanai nepiecieshamas lietas, ko nevareetu teikt par vairumu direktoru.gribeetos Jums ieteikt rakstiit paardomaataakus komentus lai man nevajadzeetu kritizeet skolotaaju paveikto;)

J Jānis 12.12.2010

Malacis Raivi, 100% piekrītu, ari man vidējā speciālā-mehāniķis. Kam galva uz pleciem un rokas aug no īstās vietas-tie neiznīks, lai cik mūsu varenie arī visu neapgrieztu.Darba iemaņas taču atņemt nevar, un kārtīgs meistars būs vajadzīgs vienmēr.

S Sofija 12.12.2010

Ja nav naudas, tad cilvēkam nevar būt nekāds pieprasījums pēc meistariem.
Cilvēkiem kuriem ir nauda, pārsvarā vēlas kārtīgus un profesionālus strādniekus, ar lielu stāžu un par kuriem ir labas atsauksmes.
Nav vajadzīgi meistari, kuri neko neprot un neprot izdarīt darbu kārtīgi, bet gaida tikai ātrāk naudu, bet darba kvalitāte ir drausmīga.
Iet runa par to, ka bezdarbnieki ir nekaunīgi.
Viņi var droši iet un tīrīt sniegu par dažiem latiem mēnesī un no rītiem.
Gan pakustēsies, gan maizei nopelnīs.