www.sudzibas.lv Bezdarbnieki Valsts attīstības programma

Bezdarbnieki - Valsts attīstības programma

Urrā, šodien saņēmu prieka vēsti, ka esmu izslēgts no bezdarbnieku rindām, kur atrados vairāk nekā 10 gadus! Līdz šim biju bezdarbnieks, interesanti, kāds man tagad ir statuss? Toties bezdarba līmenis strauji samazinoties, tā liecina statistikas dati

E Esesesesesesesees 28.07.2011

varbuut 10 gadu laikaa arii taads kretiins kaa tu darbu tomeer vareetu samekleet. neteelo te mazijo un apvainoto, bet ej un straadaa, pietiek dziivot par maniem un citu nodoklju maksaataaju liidzekljiem!

O ooo 28.07.2011

Piekrītu esese...

Paklau tu gudrele, par kādiem taviem līzdekļiem ir runa?Vai tad es kaut ko minēku par pabalstu saņemšanu? Nē taču, runa bija tikai par statusu. Cik esmu novērojis, tu gan mēģini ne saukta, ne aicināta, līst visās iespējamās šķirbās.No tavas tukšās vāvuļošanas tiešām ir mazāk labuma, kā no bezdarbnieka statusa.

E Esesesesesesesees 28.07.2011

mani apvainojot savas probleemas neatrisinaasi. nenovirzies no teemas - pats lepni pazinjoji, ka 10 gadus esi bijis bezdarbnieks, manaa uztveree tu esi pilniigi bezjeedziigs cilveeks, jo ne savaa, ne sabiedriibas labaa neesi paveicis neko. ja nestraadaa un nesanjem pabalstus, tad drosi vien dziivo uz sievas vai vecaaku kakla. ja skaities bezdarbnieks, bet tomeer straadaa un algu sanjem, tad attieciigajaam iestaadeem vajadzeetu paintereseeties kaapeec sanjem pabalstus un citus bezdarbniekiem paredzeetos pabalstus..un vispaar - ko taadu debiilu teemu publiceeji, kuru tas interesee?

Kāpēc tad neinteresē, tu biji pirmā, kura atsaucies. Cik esmu lasījis tavus komentārus, tad šinī valstī no tevis arī nav pilnīgi nekāda labuma, jo tu blandies pa pasauli, lasīdama sēnes vai tīrīdama tualetes podus. Vienīgi, kad atbrauc uz šejieni, šeit paliek tavi mēsli.Ar ko es nodarbojos, un kā iztieku, tas lai paliek manā ziņā, ja ir galva uz pleciem un rokas aug no pareizās vietas, badā nomirt nevar.Tavai zināšanai, pabalstus nesaņemu, un neubagoju. Par 80 latiem mēnesī arī netaisos vergot, ir daudz citu iespēju, kā npelnīt.

E Esesesesesesesees 28.07.2011

ja jau tev viss dziivee tik labi, tad kaapeec juuti nepieciesamiibu taadas glupiibas publiskaa videe rakstiit (sk. teemu)? pie tam, daudz laika virtuaalajaa videe pavadi, ja jau zini kad un kaa es seit publiceetaas teemas komenteeju. buusi vien palaidis garaam faktu, ka jau kaadus meenesus 5 seit rakstus vairs nekomenteeju, jo visi normaalie cilveeki no sejienes ir aizvaakusies, palikusas ir vien taadas pabiras kaa tu. tev jau ljoti gribeetos, lai es aarzemees zemenes lasiitu vai podus tiiriitu, bet mana profesionaalaa nodarbe un bizness ir tik ljoti advanceeti, ka tavaam mazajaam caalja smadzeneem to nesaprast. rakstiit par bezdarbnieka statusu un 80, - latiem (stundaa? dienaa?meenesii?) vari tikai tu, jo manaa leksikonaa taadu vaardu nav. nemeetaa nu kruto puisi no sevis, ja 10 gadus esi bijis luuzeris bez smadzeneem un ar rokaam, kas aug no pakaljas. jebkaada ticamiiba un noziimiiba tam, ko tu saki, zuda tajaa briidii, kad tu publiceeji so teemu, tu esi luuzeris caur un caur, kam skauz citu cilveeku veiksme...nozeelojami!

S semaks 29.07.2011

Pēc tevis teiktā var saprast, ka kaut kādi ienākumi tev bija. ja bezdarbnieka statusu līdz šim nebiji zaudējis, tātad tie ienākumi bija nelegāli, nodokļus tu nemaksāji. un ja tu nemaksā nodokļus, tad nevari arī neko prasīt no valsts. nevar vienlaicīgi sēdēt uz 2 beņķiem- būt bezdarbniekam un saņemt kreisos ienākumus.

E Esesesesesesesees 29.07.2011

(c) Tavā leksikonā ir vienīgi cietumnieku žargona vārdi, jo tavs bizness no lētas prostitūtas ir pacēlies līdz suteneres statusam. Tevi moka arī atkarība no alkohola. Skaudība var būt vienīgi tev, jo man ir Dzimtene, bet tu kā bezsaimnieka kuce vazājies pa pasauli izstieptu roku.Labāk uzraksti, kā šos 5 mēnešus pavadīji trakomājā, tādēļ tevis šeit nemanīja.
__________________________________________________

mjaa, ja runaajam par zargonu un vulgaritaati izteicienos, tad man liidz tavam liimenim veel nolaisties un nolaisties.
es sitos slima zirga murgus sajaa saitaa esmu dzirdeejusi jau agraak, bija taads komenteetaajs ar niku 'onka' un 'cangals pleska' un tamliidziigi. taatad veeljoprojaam tepat seedi un smirdi, arii veel izraadies bezdarbnieks vai arii par taadu izliecies un nelegaali sanjem pabalstus un citas prieksrociibas, kuras tev nepienaakas. dzimtene vinjam esot - ko tu savas dzimtenes labaa esi izdariijis, tu paraziit? pat nodokljus nemaksaa, jo a maksaatu tev tas bezdarbnieka statuss 10 gadus buut nevareetu. taa ka labaak paturi muti, jo ja par tevi un tavaam izdariibaam painformeesu attieciigaas iestaades, tad pasam varbuut tiesaam arii naaksies cietumaa paseedeet, tur netaadu vien zargonu samaaciisies un vareesi turpinaat valsts maizee seedeet taapat kaa esi dariijis liidz sim.
tavus dumjos komentaarus par to, kaas esmu un ko daru, pat neapspriediisu, jo nav veerts liet uudeni uz dumja un neizgliitota luuzera dzirnavaam...

Zini, mani vairs ne ar ko iebiedēt nevar, jo man nav nekā ko atņemt, arī cietums mani nebaida, jo ir gadījies būt vietās, salīdzinot ar ko cietums ir paradīze.Tava biznesa gan rīt var nebūt, un pati varēsi tukšās pudeles lasīt.

B Bezdarbniekamtaisnība 29.07.2011

Tieši šie bezdarbnieki, simtlatnieki ir tie, kuri vēl palīdz saglabāt latvisku Latviju. Turpretī pasaules blandoņas, kura skološnai ir iztērēti nodokļu maksātāju līdzekļi, kā žurkas no savām alām izlīduši ņemas mācīt šeit palikušos. Es gan pieņemtu likumu, ja kāds no šiem pasaules klaidoņiem grib iebraukt atpakaļ Latvijā, šķērsojot robežu, valsts kasē iemaksā tūkstoti Ls par vienu ārpus Latvijas pavadītu gadu.Vismaz būtu par ko uzturēt pie dzīvības nedaudzās palikušās lauku skoliņas.

E Esesesesesesesees 29.07.2011

mjaa, ja jau cietums liekas laba iespeeja, tad cilveeks ir totaals degradeejies luuzeris, nozeelojama pabira, karikatuura no cilveeka, pilniiga bezjeedziiba. toties kaadi teksti ar dazaadiem nikiem attieciibaa uz cilveekiem, kas atljaujas aizraadiit, te lido! un praataa esi ienjeemis, ka dziivoju aarzemees nu tik vervelee vienu un to pasu! tak saki, ko gibi, kaads luuzeris vienmeer esi bijis, taads arii apliksi un diemzeel taadi cilveki kaa es taadus bezjeegas idiotus ar savu nodoklju naudinju uztureesu vai nu pabalstu veidaa vai arii maksaajot par taadu uztureesanu cietumaa... tu negribi izdariit visiem pakalpojumu un nospraagt?

A a 29.07.2011

to Eseseses...
ja jau bezdarbnieks būtu tāds luzeris, tad kas esi tu, kas tik daudz laika tērē diskusijai ar viņu? komunicēt taču mēs izvēlamies ar sava līmeņa cilvēkiem.

T ToSemaks 29.07.2011

Atvaino, mums ar seno draudzeni iznāca asāka vārdu pārmaiņa. Viņai bieži uznāk delīrijs, tad viņa tiešām nezina, kas pati ir, un ko grib. Interesanti, savu nodzerto autovadītāja apliecību ir dabūjusi atpakaļ vai nav?

E Esesesesesesesees 29.07.2011

> semaks. rakstu taapeec, ka censos degenereetajaa elementaa-teemas autoraa kaut mazliet jeegu iedauziit. tu varbuut esi snobs un mietpilsonis, kurs kontakteejas tikai ar 'sava liimenja' cilveekiem (diez kaadi tie buutu), bet es nodarbojos ar labdariibu un regulaari atbalstu mazaaak veiksmiigus cilveekus gan materiaali, gan (kaa sajaa gadiijumaa) ar padomu, bet siis teemas autors ir ilggadeejs luuzeris un iesiiksteejis cietpauris, kurs labaak seedees pats savos suudos un smirdees nevis sanjemsies un kaut ko dziivee sasniegs. kam tur deliirijs, kam ne, bet pilsoniits ir izdomaajis, ka man savas dzeerumaa pazaudeetaas tiesiibas ir jaatguust. interesants noveerojums njemot veeraa to, ka so cilveeku nepaziistu un vins arii par mani neko nezin. toties veestules uz personisko emailu suuta - luudzu nedari taa, jo visus savus slimaa zirga murgus vari izklaastiit seit, nav nepieciesamiibas so paarcelt uz reaalo pasauli...

S semaks 29.07.2011

Paldies par atbildēm, tagad man viss skaidrs! :) Vēlu veiksmes Jums abiem, visiem pārējiem un arī sev mazliet!

Mani priecē tas, ka beidzot esi izgulējusies. Tevi interesē, kā es pārzinu tavas dzīves dažādas nianses? Gluži vienkārši, izlasīju visus tavus komentārus, kur tu dalījies pieredzē par venerologa apmeklējumu, savu it kā esošo biznesu ārzemēs, par nodzertajām tiesībām, u.t.t.Man radās priekšstats, ka tie visi murgi radušies tiešām alkohola vai narkotiku lietošanas rezultātā. Arī šoreiz tu nelūgta sāki bārstīt gudrības, kuras tiešām bija liekas, tādēļ arī dabūji atpakaļ pēc nopelniem. Tomēr viss vēl nav zudis, jo tavā vārdu krājumā bez lūzeriem un sūdiem, eksistē arī vārdiņš "lūdzu".Paldies par komentāriem!

E Esesesseseseseses 30.07.2011

Esesesesesesesees, nosprāgsti Tu mazgadīgā padla nabadzībā! To es Tev kucīte fakinā novēlu! Laikam caurām dienām dirni kādā kantorī pie PC un smejies par citiem, kam darba nav un naudas dienišķai maizītei! Padla, patrāpītos Tu man sīkā mauķele pa rokai, Dievs pasarg...!

R Roberts 01.08.2011

jūs lohi :D

T ToRoberts 02.08.2011

Visi, kuri zog, krāpjas ir kruti, visi pārējie, kuri par minimālo vergo, ir lohi.