www.sudzibas.lv Bez tabu Sagrozīti fakti, nepublicē labo

AtrisinātaBez tabu - Sagrozīti fakti, nepublicē labo

Jau pārraides laikā tiek sagrozīta bērnudārza vadītāja (laimes lācis) teksts. Pārraides beigās tiek nosaukts par trako bērnudārzu (paldies, ka manu bērnu nosaucat par traku) . Pēctam, kad vecāki zvana un sūdzās par reitingu palielināšanu un dārziņa apmelošanu atbild, vecākiem, ka tie ir uzpirkti pat bez kkādiem pierādījumiem. Skalošanas kantoris!

Papildināts Llal 15.12.2017

Ppluss vadītājs saka, ka info var itkt izmantos pret viņiem, bet beztabūūūū to sagroza tā, ka vadītājs to izmantos pret audzēkņu vecākiem. Protams pārraides beigās, kad zvans skatītājiem, mans bērns tiek nosaukts par trako!
Ps
Iepriekšējā (valsts dārziņā pat netika mainīti pamperi, zu visu dārziņu bija viena smilšu kaste) bērns raudāja, kad bija jāiet uz dārziņudarbu, bet tagad priecīgs.
Esmu vīlies kārtējā LV skalošanas progmma!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Llal 06.06.2018

Nav aktuāli

Ll

Vairāk sūdzības par Bez tabu

Cr critical thinker 15.12.2017

progmma!
uzrakstiet vēlreiz, ievilcis/kusi elpu un nomierinājies/usies

Tu Turkey901 16.12.2017

Problēma bija tāda, ka dārziņā ir veikta nelikumīga pārbūve un telpas ir bīstamas bērniem, Jumts var uzkrist bērniem uz galvas, būvvalde ir aizliegusi telpu izmantošanu, bērni pārvesti uz blakus ēku un mitinās pa 35 grupiņā, vadītājs kā neadekvāts muļķi nesa kameras priekšā, kad vecākiem bija jautāts viedoklis par šīm dārziņa telpām, ka viss, ko viņi teiks, var tikt izmantots pret viņiem. Pilnīgas muļķības, "pajols".

Tu Turkey901 16.12.2017

Turklāt blakus ēka ir ar ar dzīvojamo funkciju/ daudzdzīvokļu nams, kur bērnudārzs vispār nedrīkst atrasties.

iDmore 16.12.2017

..kad kaut kas notiksies tajā ēkā, tad dziedās citu dziesmu..
Vēlreiz pierādās fakts, ka domājam ne par tām lietām par kurām vajadzētu domāt..

Ll Llal 16.12.2017

Sūdzība naw par to nebūtu ēkai viss kārtībā, bet par to, ka sagroza teikto. Direktors teica, ka žurnālisti var izmantot to pret viņiem, sagrozija tā, ka direktors to izmantos. Un kad bija konkurs bērni tiek nosaukti par trakajiem.

An AnvoyT 19.12.2017

Kā var sagrozīt to, kas ir uzskatāmi nofilmēts, ar bildi un skaņu! Čalis kā neirotiķis skraida apkārt, bļaustās un traucē darīt savu darbu korespondentam, mētājoties ar tekstu "Viss ko Jūs teiksiet, tiks izmantots pret Jums" - kā vēl to var interpretēt? Bet šeit, acīmredzot, vainīgi ir bezatbildīgi un vieglprātīgi vecāki, kas ir spējīgi ar līgumsaistībām atstāt savu bērnu nedrošā un apšaubāmā iestādē, turklāt vēl maksāt par to naudu un uzticēties cilvēkam, kas visiem iespējamiem veidiem cīnās ar likumdošanas ievērošanu. Jo šis taču nav pirmais gadījums...