Bez Tabu - Krāpšana

BEZ TABU
Регулярно в эфире этой передачи появляются сюжеты основанные на лживой , непроверенной информации, порочащие честь,достоинство, деловую репутацию.
Информацию , которую обнародовывают журналисты BEZ TABU в своих сюжетах искаженная от реальных фактов , вымышленная.

A Annaaa 16.03.2016

Неадекватное поведение журналистов

E ech0lot 17.03.2016

Факты такой лживой информации есть?

K kreditorsPG 18.03.2016

Nepiekrītu sūdzības autorei. Cik esmu saskāries, reportieru komandas strādā ļoti korekti.

L LienaL 19.03.2016

Esmu vienisprātis ar sūdzības autori, diemžēl tas tā arī ir. Tu godprātīgi un centīgi strādā savu darbu, piemēram par sētnieku, bet kādā jaukā dienā televīzijas ekrānā (Bez tabu raidījumā) tiec nosaukts par kabatas zagli, īpaši viltīgu un ļaunu, par tevi ir vesels sižets, figurē tavs vārds, uzvārds un adrese, bet patiesībā tu esi parasts godīgs cilvēks, kam pat prātā nav kādam kaut-ko nozagt. Tā rodas sensācijas un "spalvaina ķepa" sargā šos te reportierus, Agnesi Drunku un to otru vīrieti (vārds piemirsies). Par atvainošanos protams runa neiet, savs mēslu darbs padarīts, cilvēkam dzīve ir samaitāta, var ķerties pie nākamā mēslu darba. Patiesībā tie meli ir tik absurdi, kas tiek pausti raidījumā... Bet ir jau zināms, jo neticamāks stāsts, jo lielāka iespēja, ka tam cilvēki noticēs.

Pacco_al 23.03.2016

Protams, sākumā strādā korekti, tikai kad samontē iznāk tādas samazgas. Žurnaļugas.

G GuntarsBumburs 31.12.2016

Ar cieņu Bez-Tabū darbinieki...man pierādāmi fakti-par policijas un ties nevēlēšanos godīgi pidīt savus pienākums...ceru ka ūsnebaidieties parādī un zzzzzzzziņot tautai-par viņu darbību! e-pasts [slēpt]@inbox.lv ar cieņu Guntars.

J jancux 23.08.2018

Kapēc bez tabu nebrīdina,ka ja zvana no priekšapmaksas numura uz to konkursa numuru,kaut arī ir aizņemts,NORIJ KREDīTU,pats personīgi esmu ar to saskāries,kārtējie jociņi...?