bez kalmāra konserviem nevar nokniebties - Skandāls

Latvijā laikam vairs neražo kalmārus konservos! Tas ir vāks! Tas ir skandāls! Nevienā lielveikalā nav! Arī mazajās lauku bodītēs nav. Man bija plāns uzaicināt ciemos jaunkundzi un pacienāt to ar kalmāra salātiem, lai viņa kārtīgi noēdās.Bet nekā! Kalmārus vairs nepiedāvā. Sākumā domāju, ka tos aizstāšu ar tunča vai sairas salātiem, taču zinu, ka neizdosies un būs skandāls. 'Ja nebūs kalmāra salāti, tad arī būs skandāls. Tagad ļoti domāju, kā lai izvairās no skandāla.Un izdomāju-aicināšu jaunkundzi uz kafejnīcu noēsties kārotos kalmāra salātus, kuri tur, protams, nebūs, jo kalmāra konservi nav nopērkami. Loģiski, ka kafejnīcā būs skandāls, bet tas būs citādāks skandāls, jo vainīgs nebūšu es, bet kafejnīca un kas zin, cik interesants tas skandāls attīstīsies, varbūt arī es paskandalēšu pret to kafejnīcu kopā ar jaunkundzi.Tad mēs roku rokā dosimies pie viņas nokniebties, bet viņa negribēs, jo kafejnīcā viņai nebūs izdevies tos kalmāra salātus noēsties. Tad, protams, atkal būs skandāls un es iešu pie rezerves varianta kniebties. Taču zinu jau tagad, ka nebūsim diez ko tālu tikuši ar to rezerves variantu, līdz baurodama atskries mana jaunkundze uz turieni un pārtrauks svinīgo sarīkojumu. Vispirs, protams, būs skandāls. Pēc tam es tikšu vests mājās. Mājupceļā būs vai nu klusēšana vai skandāls. Mājās pie viņas skandāla nebūs, nebūs arī kniebšanās, bet būs gulēšana.No rīta viņa aizbizos us darbu, bet es palikšu mājās, jo man darba nav. Tad es viņai zvanīšu, bet viņa speciāli necels. Tad es viņai vairs nezvanīšu, jo nav vērts, taču pēc tam viņa zvanīs man par to, ka es viņai pietiekoši vainu sajusdams pazemīgi nezvanu. Sekos īss skandāls, jo viņu izsauks priekšnieks un viņiem tur sāksies skandāls.
Pašlaik aizgāju no viņas pie drauga, kurš man atļaus 2. dienas pie viņa dzīvot. Ko tālāk darīt īsti nezinu. Ja varētu tos kalmārus konservos nopirkt, tad arī savu dzīvi varbūt izdotos nokārtot un beigu beigās nokniebties, taču tas ir tikai teorētiski...

E

K KA! 27.10.2011

Ohrenetj!

A Autoram 27.10.2011

Tu debils, vai? Es reizi dzērumā paprovēju tās zarnas, bet kad paskatījos uz pohām, ko esmu ēdis, man vēl tagad nelaba dūša!Vislabākie ir buļļa vai kuiļa pauti!

г Глори 27.10.2011

Жесть!!!)))))))

K kaķis 27.10.2011

Ir nopērkami konservēti - tikai kalmārs, kalmārs ar dārzeņiem, kalmārs ar krabjiem - viss pēc izvēles, viena paciņa maksā 0, 79 sant. veikalā DINO ZOO.

J JĀNIS 28.10.2011

Čali, tev ir talants!

P Pekis 28.10.2011

Rimi noteikti ir

E Edis 28.10.2011

Dino zoo nederēs, jo tur pārdod tikai dzīvnieku barību. Viņa to sekundē sapratīs un tad būs skandāls. Bet Par Rimi gan laba doma, jo liekas, ka Rimi ir vienīgais, kur neesmu meklējis. Taču Rimi mazdēliņam Super Neto nav tādas mantas piedāvājumā. Rīt skriešu uz Rimi un ja tur būs, tad varēsim sākt ligzdot. Paldies visiem!

E Edis 28.10.2011

Vēl aizmirsu uzrakstīt, ka ja dzīvošu pie drauga ilgāk par divi dienām, tad būs skandāls.

E Edzim 28.10.2011

Tavam draugam suņa nav?Nožmiedz suni, un sataisi gaļas salātus, savai sirdsdāmai pasaki, ka tie ir salāti no abortētajiem kalmāriem, un viss būs kārtībā!

E Edis 29.10.2011

Draugam ir tikai jūras ruksis.

E Edim 29.10.2011

Tad ir labi, viena bļodiņa salātu iznāks!

E Edis 29.10.2011

Nesanāks gan! Viņa labi pazīst kalmāra garšas buķeti. Pieķers mani blēdībā un būs skandāls. Vai divi skandāli. Viens tūlīt pēc pārkāpuma atklāšanas, bet otrs pēc nomierināšanās ar jaunu sparu.

D Daniels 30.10.2011

Lasot biju gar zemi. Žestj..
Neapskaužu tev čali.

S Saiva 30.10.2011

Nu pārsmējos! Paldies sūdzības autoram! Patīkams cilvēks, arī talantīgs.

E Edis 30.10.2011

Protams, ka esmu patīkams un talantīgs, tikai mana jaunkundze ir pretējās domās. Ja es mēģinu viņas viedokli apgāzt, tad ir skandāls.

E Edim 30.10.2011

Meklē ar steigu citu jaunkundzi, kamēr nav par vēlu!

A Agnese 31.10.2011

Šī ir The Best sūdzība, ko esmu lasijusi :)

E Edis 01.11.2011

Paldies par līdzjūtību. Ja kādam interesē, tad šodien jau otrā diena bez skandāla.Taču skandāls tiek plānots rīt, jo man piespiedu kārtā vajadzēs braukt līdz uz aizkaru veikalu, taču viņa vēl nezin, ka nebraukšu, jo garāžās puikas rīt mocīti pēc tjūnēšanas laidīs vaļā un dos visiem izgāzt.

V vecais 02.11.2011

Paklau, mēģini vēl kādas dienas no šīs skandālu alkstošās jaunkundzes slēpties, ja viņa Tevi neatradīs, tad meklēs kādu citu, ar kuru doties kalmāru medībās...:D
Un nākamo reizi, kad iepazīsies ar kādu citu jaunkundzi, noprasi uzreiz---kā būs ar kalmāriem?:D

A Armageddons 02.11.2011

:D Aizej Jūras malā(tik bez savas jaunkundzes, lai nesanāk skandāls), izvelc no barsetkas granātu atvēzējies labi kārtīgi, ja vajag ieskrienies un met cik tālu vari.Ja noķersi zelta zivtiņu pēc jobiena, tad Tev būs viss.Sliktākajā gadījumā moš izskries kāds kalmārs no dzelmes.Ja nu nebūs ne tis ne šis Tu jau zini kas būs...Lai veicas :D