www.sudzibas.lv BETA Velo nedraugi

BETA - Velo nedraugi

Šodien, 12.maijā veikalā Beta Ieriķu ielā izdzina mani no veikala, jo tajā biju iestūmusi savu divriteni. Protams, saprotu, ka viņiem tāda aizlieguma zīme uzlikta, bet līdz šim tas nekādas prblēmas neradīja. Un nav arī velo novietnes pie šī veikala uztaisītas. Apsargs dusmīgs izteica savu viedokli un tā vietā, lai laipni piekristu riteni pieskatīt, kamēr es nopērku, pēc kā biju atbraukusi, izdzina mani laukā. Nu nav jau tā Beta tik liela, ka tur stundu es maldītos. Un tāpat viņš tur pat pie kasēm stāvēja. Iesaku apdomāt un atrast saprotošākus cilvēkus.

K Kams 12.05.2011

Tur ir aizliegums, pārkāpi noteikumus un vēl atļaujies sūdzēties?! Moš vēl pusi preču sabāz kabatās un nemaksā, pohuj, ka zagt aizliegts, bet šiem tak jābūt saprotošākiem!

K kriksis 13.05.2011

un ar bērnu ratiem būtu tas pats stāsts. Vismaz bērnu atļautu izņemt no ratiem, bet tas arī viss!

N nyan 14.05.2011

"tā vietā, lai laipni piekristu riteni pieskatīt, "
varbūt viņam vēl tava somiņa jāpanes tev līdzi, pavadiņā?