www.sudzibas.lv BETA Slikts serviss

BETA - Slikts serviss

Šodien iepirkos veikalā Beta Purvciemā. Iegāju veikalā 20:50,pie ieejas mani sagaidija plikpaurains vīrietis kurš krievu valodā,ļoti skaļā balsī teica - vel 10 min,vel 10 min...
Okey tas vel nebūtu nekas,bet veikalā bija praktiski izslēgts viss apgaismojums,un es ar savu nepārāk lano redzi nejutos komfortabli...
Pieejot pie kases vaicāju pārdevējai kas noticis ar veikala apgaismojumu, uz ko viņa man lauzītā latviešu valodā nelaipni atbildeja - veikals strada līdz 21:00
Uz ko mana atbilde bija - jā tieši tā,veikals strādā vēl 10 min...
Katrā ziņā jutos tur ļoti negaidīta.Pati esmu strādājusi veikalā un šāda attieksme man neliekas pieņemama,uz ko vispār skatās veikala vadība?

K Klientamnavtaisnība 04.01.2019

Jūsu uztversmē Jūs varat ienākt bez 1 sekundes un tad vēl izstaigāt veikalu pusstundu, izvēlēties un nesaprast, kāpēc darbinieki smagi pūš ar nāsīm? Bez 10 min jau sākas gatavošanās darba beigšanai, lai tieši varētu jau visu taisīt ciet, jo pēc pircējiem vēl ir daudz darāmā un ja viņi aiziet pēc darba laika vēl nāk klāt 15-20 min. Un ja tas notiek katru dienu - pa mēnesi sakrājas 1-2 darba dienas par ko neviens neko nemaksā. Par attieksmi neko nesaku, bet ja veikals ir liels - visu izstaigāt un izslēgt gaismas, aiztaisīt logus un durvis jau bez 10-5 min - ir pilnīgi saprotams. Ja strādā līdz 22iem, tad tā arī gribās, nevis apkalpotpircēju vēl 22:30, jo šis ienāca bez 1 min ar principu - man ir tiesības!

L LindaRičards 04.01.2019

Es ļoti labi pārzini veikalos notiekošos procesus un dienas ritmu,kā jau minēju pati esmu ilgus gadus strādājusi tirzniecībā. Un šeit neiet runa par ienākšanu veikalā 1 sekundi pirms slēgšanas un vel pusstundas vazāšanos pa veikalu.
Un šeit runa iet galvenokārt par veikala darbinieku attieksmi kā tādu,es protams saprotu ka atalgojums ir zems utt, bet tas neattaisno.

B broker 08.01.2019

ne kad neeit uz betu stradat sigulda. tur nedot pusdienu bez maksas un negribas maksas normalu algu.

Им никто не платит за часы после окончания рабочего дня.. А сделать ещё нужно много чего.. Сама работала в магазинах и знаю о чём говорю.