www.sudzibas.lv BETA Sabojāta pārtika

BETA - Sabojāta pārtika

Vēlējos informēt cilvēkus ka veikals tirgo sabojātus gaļas produktus. Vēlējos nopirkt vistu Stilbiņus sveramos bet paskatoties uz tiem jau pēc krāsas zaļgani ir. Aiz vitrīnas stāvošā kundze ļoti centās pierunāt lai pērkam kad ir lēti bet kad iedeva maisiņu tie smirdēja, bij jau glumi atdevām tos uzreiz atpakaļ. Zel ka pārdevējas tirgo vecus ēdienus.

Kolta 30.01.2020

Beta būtu pēdejā vieta kur iepirkties.

Oļegs Zatlers 30.01.2020

Nebūtu gan. Tur ir ļoti daudz citu preču, kas nav RIMI, Maximā un citos veikalos. ŽĒL, bet manos Antužos nav Betas. Bet lielajā Rīgā ir gan...

⛔️ 31.01.2020

Būtu gan, lielākais procents no manis nopirktās sabojātas preces no visiem veikaliem ir bijis Betā. Ir info, ka pārdevējas pagarina derīguma termiņus uz sveramās preces, piemēram, gaļas.

BondsBonds 30.01.2020

Tad jau viss bija labi. Nedabuji stilbiņus, bet dzīvs un nevem.

T TavaMamma 31.01.2020

Pārtikas preces pēc nāves nonāk uz "Beta".

S stonedparanoia 01.02.2020

Gaļu pirkt “Betā”, hmmm, daudzsološi.