www.sudzibas.lv BETA Neadekvāta vadītāja

Beta/ Pētera ielā 7, Jelgava - Neadekvāta vadītāja

Labdien. Gribēju izstāstīt, kas man sagaidīja tajā veikalā. Esmu darbā meklējumos, ejot garām uz durvīm ieraudzīju zīmīti, ka meklē pārdevēju. Ienācu iekšā, piegāju pie apsargā un pateicu, ka meklēju darbu, ar ko man vajadzētu runāt. Viņš mani ieveda kabinetā. Iegāju, sasveicinājos, teicu ka redzēju, ka Jūs meklējat pārdevēju. Un te viņa man atbildēja. Ko es te nāku, ka es jau biju 3 reizes un teica, ka neņemŠot mani. Es apstulbu, jo es ienācu pirmo reizi. Es viņai saku:" Jūs laikam kaut ko jaucat, jo es pirmo reizi te esmu." nu viņa man pretīm :"ko tu man te stāsti... Gribi teikt, ka neesam tikušās. Tu mani pirmo reizi vēl redzi!? Un vasarā tu nebiji?!" es saku, ka nē, jo vasarā es strādāju, man nebija vajadzības. Viņa man atcirta atpakaļ :"ko es meloju...teica,jau ka neņems, vācies projām" Es biju lielā šokā, jo šo ku dzi tik tiešām pirmo reizi redz8un pirmo reizi ienācu par darbu uzprasīt. Viņa nebija sadzērušies vai vel6 kaut ko... Ja jau jauc cilvēkus. Tāda attieksme... Kā tāda var strādāt par vadītāju, kur saimnieki skatās, laikam nezin kāda viņa ir,jo tādu tādā amatā nevar turēt. Laikam jau pus gadu meklē pārdevēju, un ir saprotams kāpēc tik ilgi... Mīļie Betas īpašnieki, pievērsiet lūdzu uzmanību šai vadīdājai, tas nav pieņems tādā amatā, viņa Jūsu veikalu apmelo.

Saivii 11.02.2020

varbuut abi ar apsargu spaisu piipee ..

BondsBonds 11.02.2020

Gan jau kaut kā diskriminē, tāpēc ir izdomāti noteikta veida stāsti, lai likumu apietu ar līkumu stāstiem.