BETA - partika

sveiki.!velos zinot to , kad shis veikals Beta pardod vecu partiku,es ar draudzeni noperku maisina kotletes kas bija iesvertas domaju letas panemshu es vinas , izradas tas kamer aizeju uz majas uzsildit kopa draudzeni ateru maisu a no turienes smaka vecas kotletes pat saprast nevar cik vecas ir jau vinas , bet term ir.!, cilveji ir jau sudzejusies pa so veiklu bet neko neviens nedara lietas lababutu labi ja beztabu azzbrauktu un izskatitu visu.!ar cienu pircejs.!

B

I Inese1999 12.04.2016

Iepērkotier veikala aiz vitrinas pardot galas iztradajumus kas jau bojajas.

P Pozeris18 28.05.2016

Jau vairākas reizes pērkot sulas pakas veikalā Beta Jēkabpilī Brīvības iela 145 aizejot mājās konstatēju ka sulas pakas jau iepriekš bijušas atvērtas korķis jau atplēsts no aizsarggredzena un aizsargfolijs kas parasti jānoplēš pēc korķa atvēršanas jau ir iespiests uz iekšu.

Z Zumme 28.05.2016

Tieši tā! Arī man tā ir gadijies ar atvērtajām sulas pakām. Noteikti tiek atlieta sula darbiniekiem priekš pusdienām vai mājās ņemšanai un sulas pakā tiek ieliets atpakaļ krāna ūdens!

D Dmitry Suvoroff 25.07.2016

Отравился грибами.

K krasnoselska 25.07.2016

Pilnīgi piekrītu par gaļu!!!!