www.sudzibas.lv BETA Līdzi staigā apsargs

BETA - Līdzi staigā apsargs

Pirms kada laika biju devusies uz veikalu-beta-.tur visu siki un smalki paskatijos, izpetiju un ilgi staigaju! Visu laiku man lidzi staigāja apsargs un tizli skatijas, es vnk. nepieversu uzmanibu un turpinaju staigat...Nakamaja diena manai meitai ciemos bija draudzenes un visas kopa bija iegajusas tiesi saja pasa veikala, protams ka jau pusaudzes ir runajusas sava starpa un pasmejusas izstaigaja visu veikalu mekleja sev tikamos produktus protams sis pats apsargs bija staigajis lidzi un pienacis tiesi pie manas meitas un sacis vinu raut aiz rokas. Mana meita demonstrativi ir ieblavusies pa visu veikalu lai vinu liek miera. Apsargs nekavejoties vinas roka palaida un pateica lai iet ara. Vina pajautaja vai ar visam precem kas vinai roka nesamaksajot?! Vina pateicis lai tinas ara...turklat krieviski pec luguma ali ar vinu runa latviski...meita vnk. nometa visu uz zemes un devas ara! Es saprotu ka tas ir vinu darbs bet tomer visiem ir jajievero kaut kadas morales normas.Tas jau klust nenormali kada ir apsargu attieksime vel jo vairak pret bernu!

K

. ....kl 19.05.2009

Veikalā ir jāiepērkās, neviss jāpastaigājās. Ja gribi pastaigāties, tad ej uz parku vai muzeju.

M maris 20.05.2009

Shajaaa gadiijumaa apsargs ir fiziski un moraali aizskaaris nepilngadiigu personu, apsardzes likums nosaka, ka aizliegts fiziski aizskart nepilngadiigas personas, ja vien taas neizdara brunotas laupiisanas, otrs apsargs ir paarkaapis likumu par valsts valodas prasmi.Peec shaadiem starpgadiijumiem, ja uzskatat, ka esat cietushi no apsargiem, ir jaaveershaas ar iesniegumu policiijaa un var ari informaat apsardzes firmu, kuraa vins straadaa, jo neviena firma nav ieintreseeta, ka vinu reputaaciju grauj shaadi cilveeki.

N nadezhda 04.07.2009

Ohrana v Bete polnij otstoj, hodjat za pokupateljami po pjatam, unizajut obiskami na glazah u drugih pokupatelej, ja nedavno perezila vse eto. Malo togo, chto obsluzivanije ubogoje, tak jescho tebja unizajut neobosnovannimi podozrenijami. Ja ne tolko ne poidu v etot veikals "vorovat" mochalki, no i pokupat, ni odin parshivij santim ne upadet v vashu kassu, ja jego otdam Maxime i dr. torgovim setjam, a vasha ohrana pust tiskajet devok-prodavschic po uglam. Eto vse kasajetsa Betki na Plavnieku/Saharova. Pozorische!!!

A A 05.07.2009

Nav tādas SIA BETA

N nadezhda 12.07.2009

A jecho u vas tuhloje mjaso i farsh, vashi prodavci ne vidjat, chto pered nimi seld v beloj plesneveloj shube, eto ja im podskazala, do togo kak k nim prislha kupivshaja etot produkt klijentka. U vas reguljarno na kasse skandali po povodu nesootvetstvija cen, vasha ohrana-bidlatnik!!! Pervij veikals, kotorij zakrojetsa v etom godu, eto Betka na Plavnieku i ja nichut ne zaleju-potomu chto polnoje gavno!!!
Pust luche n etom meste budet sportivnaja ploschadka-futbolnoje pole i dr., tolko ne Betka.