BETA - krapsana

Sveiki. Gribeju visus bridinat par veikalu Beta Ieriku iela 41b. Nedelas laika viena un ta pati pardeveja apkrapa mani un manu meitu. Man garo gurku vieta saskaitija ka par isajiem kas ir dargaki bet meitai vienu salda krejuma vieta pieskaitija divus. Tad iedomajaties cik nedela vina apkrapj cilvekus. Ja musu gimene divas reizes. Esmu dzirdejusi ka ta ir biezi vien. Pieversiet uzmanibu cekiem kad ieperkaties tai veikala.

T

alergologs 02.05.2017

Nauda jāskaita neatejot no kases un jāseko līdz, ko sit iekšā. Čeks arī pie kases jāpārbauda, nevis pēc tam internetā jābrēc, ka kāds nošmaucis naudu.
Bezjēdzīga sūdzība.
Tai pārdevējai pašai nekāds labums no Jūsu liekajiem centiem nav, kasē visam jābūt precīzi, ja kaut kas ir par daudz, tad pārdevējai var sanākt rakstīt aktu ar paskaidrojumu.