BETA

Nu kaa var buut tik shausmiigs veikals. Vispaar paardeveejas visas krievenes, kuras latviski neko nevar pateikt. Tad taa attieksme. Man uzbrauca par to, ka es prasiiju maisu, jo pirkuma summa bija lielaaka kaa 10 Ls. Noshmaukt arii vinji maak. Un tie sargi, visu laiku vazaajas pakalj,it iipashi vakaraa. Es jau saprotu, ka cilveekam nav ko dariit, bet nevajag jau tik uzkriitoshi.

E

M mazaa 20.05.2009

Jaa zinama lieta!

Bet tas krievuskas ir arprats...Nevienu vardu nespeja pateikt esmu neizpratne par so veikalu!

U Uģis riktigais 20.05.2009

Viena, otra krievuška tīri nekas :)
E.Kalniņa, varbūt, ka tas apsargs gribēja ar Tevi iepazīties, bet kaut kā kautrējās?:)
Zini, man līdzīga situācija bija.Esmu nedēļas laikā izbraucis Tukuma rajonu pa darbiem un saticis divas smukas meitenes, laikam abas pat brīvas.Un es-muļķis pat nemēģināju iepazīties.Viena jau veselu gadu gaida mani ciemos /šodien pati atzinās/, bet es kaut kā čammajos :(
Viņa varētu gribēt nopietnas attiecības un bērnus, teica, ka nakot vecums.Laikam gaidija no manis kādu uzmundrinošu komplimentu, bet es -jā, nāk tas vecums...
Stulbenis!!!