BETA

Gribu uzrakstīt par veikalu tīklu Beta, jo īpaši Aizkrauklē Druvas ielā 2, nekorekto cenu politiku. Gadās pat tā, ka no sešām precēm trijām neatbilst cena un uz sīku pirkumu var pircējs zaudēt desmitus santīmu. Veikala vadītāja un personāls, kad to sāk uzsvērt, kļūst nelaipni un nepieklājīgi. Šāda rīciba ir nekorekta un firmas pārstāvjiem vajadzētu sākt domāt par kvalitātes uzlabošanu un personāla izvēli.

D Dace 26.02.2006

Pilnigi varu piekrist visam ieprieksh razkstiitajam! Agraak iepirkos vai katru dienu Betaa, bet tagad pat iet iekshaa bail! Parasti nepaarbaudu cheku, vai cenas atbilst taam kas uz iepakojuma, bet tagad pat no kases neateju pirms neesmu paarbaudiijusi! un striideeties ar personaala ir pilniigi nezjeedziig!