BETA

Neiesaku iestaties darbs veikala BETA Sia" ZEMNIECIBA" lieks piemers pieniem darba par kraveju bet tu pildi pienakumus vairakus cilvekus uzreiz Administrators, noliktavas parzinis, precu sagade un sakartosana plauktos ka ari elektrikis un ta talak kat maksa niecigus kapeikus tikai par kraveja darbu, un vel kas brivdienu ka tadu nav vispar ja tev vajag brivu dienu tad tev ir jasamekle celveku sava vieta uz to dienu ka tada atvalinajuma nav vispar atalgujums par atvalinajumu par menesi ir 20-30 lati.... Beidzot tiku valja no tadas elles prom.BETA Sia" ZEMNIECIBA" ir baigi nolaisti veikali, tur ar tevi nevienc neskaitas tu tur esi vergs.

J Jan 06.01.2006

Nuu, prochitali, budem znat:)

A ArvisDANKIS 30.06.2011

ja gribi labu darbu tad saakumaa valodu iemaacies.. varbuut tu latviski nesaprotoshais vnk daudzko nesaprati ko tev uzdod un ko ne..
no eetiskaa viedoklja raugoties - tev ir darba laiks, tev ir jaastraadaa un jaabuut visu laiku noslogotam peec idejas.. buutu priecaajies par to ka nav rutiina :D
xaljav4iks :D ja tu pie maniim straadaatu tu skrietu pa objektu kaa traks suns imigrant!

T ToArvisDankis 30.06.2011

Tādēļ jau Staļina laikā tādus kā tu arī izsūtīja. Es gan būtu šeit pat būtu uzslējis rindu karātavu.