BETA - baisi

Dzīvoju var teikt vienā sētā ar veikalu Beta, veikalā eju vai teij katru dienu..
Agrāk man šis veikals patika, visi čakli darbojās, pozitīvi smaidīja, preces veikalā?..bija pilns veikals, ņem ko gribi, bija visa kā.. :) pat braucot uz Angliju, ceļa somu sapirku veikalā..un nu atgriežoties, kādus 3mēnešus šeit dzīvojot viss ir tā mainījies.. :( īsti pat nezinu ka sākt..šobrīd veikalā beta ir bardaks, lai neteiktu vairak..Nezinu kur skatās vadītāji vai sanitara inspekcija..piemeram piemers tam, ka aiz desu stenda stav sieviete:mati sakipusi, melni nagi, kuruas vinja tur ar skeri rubina, zobi nav un kad paprasa lai nosver desu, vinja gandriz ielien taja leduskapi un ar matiem desas apslauka..paskats uz visiem 100..bet kad vinjas nav, tai pasa laika, tur stav kravejs, iedomajaties, sasvidis virietis ar netiram drebem, vinjs tiko njemies pa putekliem un tad vinjs nak desas padot..BRIESMIGI, LAI NETEIKTU VAIRAK!!!es vai toreiz apvemos..mans mers bija pils..es panjmu to desu un gaju uz kasi, tur stradaja sieviete ap gadiem 30-40, pie tas kases ta smirdeja, pec sasvidusam kajam, pec pelejuma, pat nemaku pateikt pec ka..es vienkarsi nespeju izturet, noliku to desu un aizgaju prom, nemaksajot..ir dienas kad tur mainas mainas, pie desam sieviete gados, tacu loti atsauciga un laipna, pa zali cilveki laipni un kasierites jaunas un smaidigas..bet isteniba, tas tak ir briesmigi, ja veleis normali ieiet veikala, un man tagad ka jaunajai mamminjai ir loti izdevigi, ka veikals ir pie majam, man bez maz vai janovero no ritiem pa logu, kas strada, lai varetu normali iepirkties..cik zel, ka viss tur mainijies.ari ta iemesla delj, NU JAU NEESMU PATSTAVIGS KLIENTS SAIJ VEIKALA, domaju, ka daudzi jau zaudejusi statusu "patstavigs klients!!""
..kur skatas vadiba?!vai tad tiesam nav kaut kadas sanitaras normas?! Drosi vien vadiba pat visus varda nezina, sez kabineta un nemaz nepamirksina ar aci, kas notiek tur, tur 1.stava.. :(

P Patriots 03.04.2011

Veikala saimnieki zin kā ar baltajiem nēģeriem apieties.Tas ir iespējams tikai Latvijā, kur tiek iztirgoti visi ārzemju sūdi par labu preci ar atbilstošu cenu un cilvēki strādā par ubagu grašiem.Pat kanālmalas ubagi dienā saubago vairāk naudas, nekā šis pārdevējas saņem algā.

č ČangalsPleška 03.04.2011

Po4emu pod etim nikom?

B Belle 03.04.2011

ne jau veikals mainiijies...tava attieksme...kaa atbrauci no Anglijas, taa visi paareejie tev ir nulles...a pats-kruts!!!:))))))))pamaini attieksmi...reiz biji taads pats...un driiz atkal taads buusi:)

J jana 04.04.2011

kas attiecas uz pardevejas zobiem, kuru nav...nez vai par pardevejas algu var atlauties ielikt, ...