BETA - Apsargi

"Beta" veikaliem ( tas attiecas ne tikai uz Jēkabpili ).Ļoti brīnos par Jūsu apsardzes darbinieku izvēli.Ja produktu klāsts Jūsu veikalos ir apmierinošs , un dažās pozicijās pat labāks nekālielveikalos, tad šie nekoptie un uzmācīgie "apsardzes darbinieki "vienkārši izraisa nepatiku iegrieztiesšajos veikalos. Var jau būt, zādzības ieņem ļoti nozīmīgu vietu. Taču arī tādā gadījumā apsardzes darbiniekiem jābūt ar elementāru pieklājības līmeni. Runājot par konkrēto veikalu Jēkabpilī ,Auseklīša ielā , tad agrāk tur šķiet bija viens apsardzes darbinieks,tagad jau 2 - 3 vienlaikus. Manis dēļ Jūsu veikali tādā apkalpošanas sistēmā arī turpmāk var strādāt, ja jau nerūp apgrozījumsun pircēju piesaiste. Ar nepacietību gaidu tirdzniecības centra Rimi atvēršanu , lai atkal varētu iepirktiespieklājīgā veikalā.

R

R ri4y 16.04.2015

Laikam esi zaglis, ka nepatīk apsardzes darbinieku skaits veikalā. RIMI veikalā vienlaicīgi vienmēr ir minimums 3 apsargi, viens aiz kasēm, viens monitora telpā, viens pa zāli, rīta pusē viens uz rampas, ja lielāks veikals, tad 2 pa zāli, diez vai tev izdosies zagt!

R rihards15 16.04.2015

tu esi aprobežots ri4y... Rimi tirdzniecības telpu platība šajā gadījumā ir 4 - 5 reizes lielāka.
Bet Maxima veikalos šos apsargus vispār nemana. Un man ir pilnīgi vienalga vai viņi ir monitora telpā, vai uz rampas,
vai vēl nezin kur... Pēc komentāra var spriest, ka esi viens no Betas apsargiem.