www.sudzibas.lv BETA apkalpošnas kultūra

BETA - apkalpošnas kultūra

Rēzeknē pārtikas veikalā ‘’Beta” 24.04.2008 plks.15.18 apsargs neatļāva man ieiet tirdzniecības zālē, kamēr es neatstāšu savu maisiņu ar cita veikala pirkto preci( papīra dvieli ar pirkuma čeku)un piedāvā maisiņu atstāt kastēs, virs kuras bija uzrakstīts, ka veikala administrācija par atstato mantu nenes nekādas atbildības. Es atteicos to darīt un lūdzu apsargam nosaukt savu uzvārdu un paaicināt veikala vadītāju. Tomēr vadītājas plks.15.20 darbā jau nebija, apsargs savu uzvārdu nenosauca. Protams, uz tādu veikalu es vairs nekad neiešu un citiem neieteicu to darīt. Būtu interesanti izklausīt veikala īpašnieku un juristu komentāri, kā pareizi rīkoties tāda gadījumā.

G

A aigars 01.05.2008

vinsh mani un draugu veel + lamuvaardiem aplamaaja arii ka nenemam grozinju lai nopirktu sigaretes

D DianaS. 01.05.2008

Labais raksts Galina un komentaars Aigar! Ir nu gan stuulbs apsargs (maigi teikts!!!) Labi, kad dziivoju Rigas raj.

A Arturs 28.06.2008

Apsargi ir stulbi ne tikai "betaa" bet ari visaas paareejaas iestaadees, kuraas vini atrodas, jo viniem nav maaciitas manieres, vini domaa ka ja es esmu apsargs tad esmu shiis iestaades dievs un varu dariit visu ko gribu!!!

L lii 14.11.2008

a po-moenu ahranniki simpotichnekije :) i to shto oni prosto delajut svaju rabotu, nikavo ne interesujet... i oni vsegda nuzini v magazine, ctoby spasti mozhet imenna vas ot bedy ( naprimer vorov i huliganov v magazine...) nu a osuzhdatj vsegda legko.