www.sudzibas.lv BETA ap0kalpošana

BETA - ap0kalpošana

Par veikalu Beta Gaigalas ielā Bolderājā.Šodien 26.oktobrī pulkst 14.00 iepirkos šajā veikalā.Nopirku preci uz 89 sant bet kasē pārdevēja uzrāda, ka man jāmaksā 3 ls 89 sant. Es vēl pārjautāju-cik, cik jāmaksā.Viņa-trs lati un 89 sant-jūs taču redzat!Es- par ko tad tāda saumma? Nu kasiere paskatās uz manu preci un pārskaita-šoreiz jau pareizi.Taču pats fakts, tik neapmierinātu sejas izteiksmi it kā es būtu nāvigi viņu apvainojusi.Pat neatvainojās.Kad es pajautāju-vai tad nevajadzētu atvainoties , atbildes nebija-tikai uzmesta lūpa un nikns skats.Nu es, lai arī neesmu kašķīga, taču šoreiz palūdzu pasaukt veikala vadītāju, jo šāda apskaitīšana man te jau ceturto reizi un katru reizi vismaz uz 3 latiem.Šoreiz paliku nikna.Veikala vadītāja pie manis neiznāca, kaut nogaidīju 15 minūtes- it kā pieņemot preci un neesot viņai laika..Parādījās kāda cita tumīga kundze ar jautājumu-kādas problēmas? Kad visu paskaidroju-un jautāju, kāpēc veikalā strādā tik negodīgi vai neprofesionāli darbinieki- man uzbruka viss bars pārdevēju- ka nāciet pati strādāt tad redzēsiet.Uz manu aizrādījumu par nekopto un nevīžīgo pārdevēju izskatu sekoja vēl skarbāka atbilde- nav ko te nākt iepirkties! Tā ka mīļie lasītāji- neejiet uz veikaliem Beta- tur jūs neesat gaidīti un vēl tiksiet pamatīgi apšmaukti .Attieksme pret pircēju-vienkārši unikāla.Es ļoti vēlētos redzēt šī uzņēmuma vadību.Laikam tāds pats līmenis..un izskats.

T

J Jānis Ozols 27.10.2012

Pareizi ir. Nav ko latviešiem iet uz to leišu naudas atmazgātāju kantori

Nandia 29.10.2012

jāaa, ja... es varu iedomāties kādā tonī šis pircējs teica - kāpēc vēl plus 3Ls .
Kā jautā - tā arī atbild... Pārlasiet vēlreiz šo tekstu - tur tak ir naids... "es nēesmu kašķiga"...bet vadītaju tak pasauca...un ko ar to gribēja???
Ja Jums nekad nekur nenākas kļūdīties - cepuri nost un cepums Jums rokās! Eņģeļi un tieši tādiem kāJums ir jāiet strādāt par kasieriem, tad pasauli izglābsiet :)))
Es saprastu, ja darbinieks Jums teiktu- nē maksāsi vēl 3Ls un viss..tad ok-tracis jāceļ, bet ja tu jautā nelaba tonī, tad Tev ta arī atbild, un par ko te vēl atjaunoties!

P.S A, kāds te sakars "Nav ko latviešiem iet uz to leišu naudas atmazgātāju kantori"??? Šitie 'mācītaji'kas gudri stāsta kur nu kuram latvietim iet vai neiet, lai pasi vien tik iet vai neiet kā pašam gribas - nevajag te norādīt, kur mums iet vai neiet... Nu un, ka leišu veikals, kā Tev tas traucē? Kur ātrāk, ērtāk un pat varbūt lētāk, tur arī ies i latvietis, i krievs i visi citi, kas iebraukuši. Pats gan jau Maxima un Rimi iepērcies - ne? vai tik tie vien nav tie paši 'svešie 'veikali

A adri 29.10.2012

Veikala vadītājai vai tās vietniecei ir jāatvainojas savu padoto kļūdu dēļ, nevis jāpiedāvā nākt strādāt viņu vietā. Tas norāda uz neprofesionālu rīcību. Tāpēc jau vadītāji saņem vairāk, jo jāmāk pareizi un ar cieņu noregulēt konfliktu. Zinu, ka Rimi veikalos pēc klienta pieprasījuma var pat neizmaksāt prēmijas kasieriem par rupju attieksmi.

N nikija 02.11.2012

Regulāri iepērkos Bolderājas Betā, ne reizi neesmu apkrāpta, laikam karma laba. Un kāda tev daļa gar pārdevējas izskatu, nav skaistumkonkurss, nepatīk neej tur, brauc uz Stockman, Skay. Pareizi teica, ej pati un pastrādā tai ellē par grašiem. Vakances logā visu laiku ieliktas, nav jau kas rukā par šitajām sūda algām.

Minesota 02.11.2012

NU ja pāŗdevējai būtu taukaini mati un netīri, apgrauzti nagi, tad man ar būtu nepatīkmi pie tādas iepirkties.