www.sudzibas.lv Bērzi Ēdināšana

Bērzi - Ēdināšana

Neiesaku apstāties lai iekostu šajā "'uķī". Tas atrodas Ragana - Valmiera šosejas malā ar šo cēlo nosaukumu ''BĒRZI'
26 .0kt pēcpusdienā apstājāmies, lai tajā uzņemtu kalorijas, bet tikām baroti ar piedegušiem, vakar vai aizvakar ceptu puķu kāpostu pārlējumu uz apakšā esošām šnicelēm. Pasūtītie vārīti/apceptie kartupeļi droši nebija tuvu pannai bijuši. Lūdzām kafiju atnest pēc tam, bet šī kafijas - miežu suslu saņēmām pirmo ?
Gribu izteikt vislielāo "FUI" šim tikai skaistajam nosukumam, bet ne saturam.

V

J Janis 31.10.2008

Tas galīgi neatbilst patiesibai, Bērzi vienmēr būs un paliks cēli un tādiem klientiem iesaku izārstēties un neēst vispār, bet pēc tam bojāt reputāciju ar tādām jēlībām.

E elita 31.10.2008

Kā nav kauna, konkurenti vai uzradusies?Mums ar ģimeni reizi nedēlā iznāk "Bērzos"uzņemt kalorijas, kā izteicās cienījamais kungs.Mēs tiktiešām uz šī ceļa citur nekur neēdam, un ar ēdienu esam ļoti apmierināti.Paldies apkalpojošajam personālam!Neņemiet galvā visādus idiotus-to mūsu laikos pietiek.Novēlam tāpat arī turpināt tālāk...

K kolja 20.11.2008

vot pameginiet valmiera- rīga 35. kilometrs kafejniica benziintankaa saucas alate!!! pamegjiniet vienreiz panjemat pilnu porciju. zveeru ka nenozheelosiet!!!