www.sudzibas.lv Bērnu sala Slikts serviss, krāpšana

Bērnu Sala - Slikts serviss, krāpšana

Interneta veikalā bernusala.lv novembra beigās tika pasūtīts jaundzimušā gultasveļas komplekts, tā kā izvēlētais gultasveļas dizains nebija dotajā brīdī uz vietas, tika piedāvāts to pasūtīt 2 - 4 nedēļu laikā, došot ziņu. Gaidīju mēnesi neviens nekādu ziņu par sūtījumu nedeva, uzrakstīju, kas ir ar gultasveļu.. Atvainojās un teica ka pasūtījums kavējas, kā arī iedeva atlaidi. Solīja maksimums pēc 3 nedēļām sūtījums būs. Protams pagāja solītais laiks un par sūtījumu atkal nekādu ziņu. Diez kas tad notika šoreiz?
Slikta komunikācija, pircējs tiek maldināts par piegādes laiku, netiek informēts par to, kas notiek ar sūtījumu.
Vai tiešām 2 mēnešu laikā nevar piegādāt preci? Jāpiebilst, ka situācija veiksmīgi tika atrisināta pasūtot gultasveļu citur, kur tā tika piegādāta nedēļas laikā.
Žēl, ka pirms veicu sūtījumu bernusala.lv nebiju izlasījusi sūdzībās:)

E