LV RU

Bērnu Sala - Krāpšana

Vita ļaunprātīgi izmantoja savas pilnvaras un apkrāva vairākus desmitus klientu, saņemot priekšapmaksas par precēm, bet nenorēķinoties par tām.
Šī krāpniece darbojas arī citos uzņēmumos, kur agri vai vēlu saņemot no klienti priekšapmaksas, tie tiks piekrāpti.
Cerams, ka Vita tomēr samaksās savus parādus.

09.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (16)

ев Евгений 02.07.2019
Krapsana

Заказал детскую комнату. Кроватка, комод, пеленалка, 2 шкафа и ящик для игрушек. Оплатил полностью. Пошла 6-я неделя ожидания. Телефоны отключены, по адресу пусто.

Si SIA MegaBaltic 09.08.2019

Lūgums šim patērētājam publicēt savus datus vai sazināties ar uzņēmuma SIA MegaBaltic vadību, lai varētu saukt pie juridiskās atbildības par nepatiesas informācijas izplatīšanu.
Ar cieņu, SIA MegaBaltic vadība

Labdien!
Jau vairāks reizes esam sazinājušies ar SIA MegaBaltic vadību, kopš maija, jau neskaitāmas reizes, gan telefoniski, gan epastos, bet diemžēl MegaBaltic SIA vadība neuzskata, ka viņiem būtu jānorēķinās ar precēm par avansā saņemtajiem naudas līdzekļiem!
SIA MegaBaltic var droši apzvanīt visus savus klientus, kurus ir apkrāpuši un vienoties par naudas atmaksu, lai izvairītos no sūdzībām publiskajā vidē.

Ja uzņēmums SIA Megabaltic vadība (Vita Logina prokūriste) vēlas nokārtot savas saistības, tad lūdzu norādiet, kā ar Jums ir iespējams telefoniski sazināties, jo telefona numurs, kas norādīts Lursoft un Firmas.lv datubāzēs - 29466432 vairs neeksistē, kā arī ierakstot google.lv Bērnu Sala - 27866888 - ir izslēgts jau vairākas dienas.

Si SIA MegaBaltic 10.08.2019

Telefoniski iespējams sazināties pa veikala "Bērnu sala" tālruni 27866888 katru darba dienu laika posmā no 10:00 līdz 17:00. Ļoti ceru, ka saziņa ar Jums tuvākā laikā notiks, jo par nepatiesu ziņu izplatīšanu vēlamies Jūs saukt pie atbildības likuma noteiktajā kārtībā.
Ar cieņu, veikals "Bērnu sala"

Sazinamies pirmdien!

Ki Kirill Parfjonov 23.09.2019

Manai sievai Jūs norādījāt, ka naudu neatmaksāsiet, jo Jums sākts maksātnespējas process! kā tad īsti ir? te Jūs turpināt rakstīt, ka viss kārtībā, un ka Jūs turpinat darboties

Re Reinis 20.08.2019

"Bērnu sala", SIA MegaBaltic, Vita Logina tie ir pagaidām vienīgie vārdi, ko zinu, kas man izkrāpuši vairāk kā 200 eur par preci, kuru tā arī nekad nepiegādāja. Tukši solījumi jau kopš marta, lai vilcinātu laiku. Un vakar es uzzinu, ka SIA Megabaltic tiesā iesnieguši maksātnespēju. Respektīvi, mana nauda ir izkūpējusi gaisā. Gribētu zināt kādu fizisku personu, kam pateikties par to. Varbūt kāds var padalīties ar informāciju par kādu no pārstāvjiem?

Taisniguma 30.08.2019

157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —
soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —
soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Taisniguma 30.08.2019

2352.1 Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai.
Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija). Atlīdzības apmēru nosaka tiesa.

Taisniguma 30.08.2019

Prokūrists tiek uzskatīts par valdes uzticības personu, kam ar uzņēmumu ir līgumiskās attiecības un kas darbojas uz tam dotās pilnvaras pamata.

Prokūrists atbild tikai tādā apmērā, cik tam ir dotas pilnvaras un kā viņš tās ir īstenojis. Tas nozīmē, ka atbildība, kas gulstas uz prokūristu, tiek traktēta Civillikumā saistībā ar pilnvarotām personām un to atbildību – 2295.-2311.pants.

Prokūristam nav jāatbild par uzņēmuma valdes darbību vai bezdarbību, jo tas īsteno tikai tās gribu.

Taisniguma 30.08.2019

Cilvēkam ir tiesības tikt uzskatītam par nevainīgu, kamēr viņa vaina nav pierādīta saskaņā ar likumu atklātā tiesas procesā.

Domājiet ko un kā rakstat.

Ki Kirill Parfjonov 23.09.2019

Un ko Jūs ar to vēlaties pateikt? Ka visiem klientiem tika atmaksāta nauda vai nosūtīta prece? Ka Jums nav nenokārtotas saistības ar klientiem? Norādiet lūdzu savu identitāti, kad vēlaties cilvēkus iebiedēt ar bezsakarīgu normatīvo aktu pārkopēšanu. Un attiecīgi domājiet gan, ko un kad rakstiet

Taisniguma 27.09.2019

?

Ta Tamara D 02.09.2019
Krapšana

В начале мая 2019 года в магазине в районе пурвциемс оставила залог за двухъярусную кровать. Обещали через 3-4 недели доставят. Но не кроватки не возврата денег, трубку не берут..прошло уже почти 5 месяцев.

ле лера16 10.01.2020

Vai kādam atdeva naudu Bērnusala krāpnieki.
Кому нибудь вернули деньги эти аферисты?
Мне до сих пор не вернули. ?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes