www.sudzibas.lv Bērnu sala Krāpšana, slikts serviss

Bērnu Sala - Krāpšana, slikts serviss

20.05.19. “bērnu sala” internetveikala pasūtīju bērnu gultiņu un matraci. Nākošajā diena saņemu e-pastu, ar informāciju, ka tādas preces uz vietas nav, un var pasūtīt. Būs pēc 2-3 nedēļām. Laiks vēl bija gaidīt, un es piekritu, apmaksāju preci pilna apmērā un priecīga gatavojos bērna sagaidīšanai tālāk. Pēc trim nedēĻām uz tālr. Zvaniem neviens neatbild, uz e-pastu sākumā arī. Pēc tam saņemu atbildi un e-pastu, ka piegādes nebūs, un varu izvēlēties vai nu citu gultiņu, kas būs pieejama tikai nākošajā nedēļā, vai uzrakstīt iesniegumu atgriezt naudu. Kas par iemeslu, un kāpēc veikala pārstāvji nepaziņoja man to ātrāk, joprojām nezinu. Par to ka pasūtījumā bija arī matracis, neviens neko neminēja, iz jautājumu par matraci neatbildēja. Sapratu ka par to vispār aizmirsa.
Nevienam vairs neiesaku šo veikalu, krāpniecība un pavirša attieksme pret klientu

12.06.2019

I