www.sudzibas.lv Bērnu Poliklīnika Imantā Nez kā citi pie tāda daktera iet, daži pat maksa naudu?

Bērnu Poliklīnika Imantā - Nez kā citi pie tāda daktera iet, daži pat maksa naudu?

Mazajam (8. menesi) bija temperatūra 38.5 divas dienas. Izsaucam dakteri, mums ir Zane Berzina (nu ar neko, tada pati jau ir) vinja bija atvalinajuma. Tad atnaca pie mums daktere Aldersone! Apskatija vinju un teica vidusauss iekaisums. Izrakstija antibiotikas, auss pilienus. Es vinjai gribeju pateikt, ka liekas ka vederinjs sap (jo iepriekseja diena vinjs saspringa un daudz purkskinaja), vinja pacela roku-es neko lieku negribu zinat! Un ta pec 3 dienam mes dabujam braukt uz stulbu, smirdigo slimnicu, kur paskatiijas un teica, ka nekads vidusauss iekaisuma nav! Beigas izradijas, ka salmonela. Slimnica ari dabujam rota virusu un stomatidu!

H hi5 30.01.2008

Katrs cilveks iziet cauri tai polikliiniku un veidlapu ellei. Taa tas ir.. mans viedoklis- netaisniigi un ar to nedrikst samierinaties. ja ir iespejas maini polikliniku. Musdienas ir pietiekami labas arstu privatprakses.
Man bija viens forshs atgadijums. Masa nokrita un salauza roku.. vnk lieliski. Atrie nebrauks... marshrutnieka braucam uz centru.. mus suta uz bernu slimnicu. Nav nekads joks ja jau pusotru stundu ir lauzta roka un vel jabrauka nezkur.

I Irina 17.10.2008

Par šo dakteri Berziņu no visiem savam drauzdenem šausmas stāstus dzirdēju. Nevaru saprāst, kāpēc viņai ir atļauts strādāt un riskēt ar pašo dargāko, ar bērniem!
Man ļoti paveicas, ka man ir ārsts Jusma Leimane, sirsnīgs paldies viņai! Dr.Leimane ir īsts ārsts, kurš nepadodas korupcijas laika ietekmešanai un ieguld spēkus un dvēseli katrā savā pacientā!

M māmiņa 24.10.2008

Piekritu par dr.Bērziņas zemu kompetenci, bet sorry, vārdi par dr.Leimani -nepadodas korupcijas laika ietekmešanai -man būtu ko pateikt.Centamies pie viņas tikt uzskaitē, skaidrs, ka ar tukšām rokām neiešu, tad nu viņa kukuli paņēma un teica Jā vārdu, lai tik rīt pazvanu un atgādinu, lai bērniņa kartiņu pārceļ pie viņas.Nākamā rīta sarunā daktere mani vienkārsi šokēja, pasakot, ka tomēr ir pārdomājusi.Tā nu mēs joprojam ejam pie savas Bērziņas, un ja kas nopietnāks, tad jau skatamies speciālistus privātpraksē.

H h123 09.11.2018

To Dakter jatlaiž un vsjo! Briesmīga!

Paldies par viedokli! Mums, protams, žēl, ka Jums un Jūsu bērnam nācās gūt šādu nepatīkamu pieredzi, taču vienlaikus vēlamies informēt, ka Dr. A. Aldersone nav SIA "Rīgas veselības centrs" darbiniece, bet gan tikai telpu nomniece mūsu filiālē "Imanta". Mēs, protams, informēsim ārsti par Jūsu sūdzību, taču šajā gadījumā jautājumā par nepamierinošu bērna aprūpes kvalitāti Jums būtu jāvēršas Veselības inspekcijā.