www.sudzibas.lv Bergs Veikala Bergs pārdevēja

Bergs - Veikala Bergs pārdevēja

Šad un tad iepērkos šajā veikalā.
Vakar biju iegājusi Berga bazāra vaikalā. Patīkami pārsteidza brendu daudzveidība, bet man visu dienu sabojāja apavu nodaļas pārdevēja ( strādā jau gadiem ) tumšiem matiem. Viņa nekad nav bijusi nekāda laipnā un atsaucīgā, bet vakar viņa vienkārši izcēlās.
Laikoju iešļūcenes ar ādas siksniņu ap īkšķi, bet viņa man sāk stāstīt, kad jāvelk pēdiņa ( higēnas pasākums ). Es viņai palūdzu nodemonstrēt kā šāda tipa zandales varētu uzlaikot ar pēdiņu. Protams no mana piedāvājuma viņa atteicās. Labi vakar bija karsta un sutīga diena. Ņēmu to pēdiņu no groziņa un savainoju roku līdz asinīm ko protams arī teicu pārdevējai. Nebija pilnīgi nekādas reakcijas, pat salveti nepiedāvāja... Protams ne es vairs tās zandales gribēju laikot, ne ko. Lai gan es būtu varējusi nopirkt trīs pārus jaunu zandaļu vai iešļūceņu un skaitas viņas bija, bet kamēr šī pārdevēja tur strādās es Bergā vairs kāju nesperšu. Ir arī citi veikali Rīgā kur kurpes nopirkt piemēram Marly Valņu ielā vai Podium Brīvības gatvē kurā es pirms nedēļas iegādājos sartiecošas sarkanas Burberry kurpes...
Ja mani Bergā kā pircēju negaida es tur arī vairs neiešu.
Vispār vaidzēja man vakar griezties pie veikala vadības, bet es biju tā pazemota, kad gribējās ātrāk tikt prom.

F Funny 08.07.2012

Nu es domaaju kaa neviens negribetu dabuut Juusu kaaju seniiti (ja Jums taada buutu protams), taapeec tas ir normaali ka ir jalaiko apavi ar zekkiti)) a peec rupjibas no Juusu puuses ( nodemonstreet apavu laikossanu) arii paardeveejai drossvien pazuuda jeb kaada veelme Jums paliidzeet)) Jo no savas pieredzes zinu ka taadi klienti no saakuma saboja garastavokli, a pectam suudzas...

L Lola Q 11.07.2012

No manas puses tā nebija nekāda rupjībām, bet pilnīgi normāls lūgums. Jā protams slēgtās kurpes, zābakus, mokasīnus... laiko ar pēdiņu vai zeķīti, bet ne iešļūcenes. Kur nu vēl tādas sarežģītas zandales kurām īkšķi apjož plāna ādas siksniņa un ir samērā sarežģīts siksniņu pinums. No kura tad arī sastāv zandale. Turpretī pirms šīs zandales laikošanas es biju uzlaikojusi 2x citas " jēzenes " bez pēdiņas, jo arī šāda veida apavus nelaiko ar pēdiņām.

Tātad no pārdevējai puses tā bija klaja ņirgāšanās par patērētāju un šādā gadījumā man lūgums nodenonstrēt bija pilnīgi normāls un pieļaujams.

Es nēsmu no tiem cilvēkiem kādu tu Funny mani raksturoji. Nepavisam nēsmu.