www.sudzibas.lv Berga Nami Slikts serviss

Berga Nami - Slikts serviss

Maju apsaimniekošana pēc adreses Ilukstes 109/2 no šī gada augusta pārņēma “Berga nami” sniegs no gājēju ietves netiek tīrīts vispār, zem sniega vietām ledus, dienas laika ari nekas netiek darīts, cik cilvēki izmīda taciņas lai pārvietotos, tik ari ir. Pirms tam bija sētniece, līdz 7 rita viss smuki bija notīrīts.
Kāpņu telpas ka bija netīras, tā ari ir.

T

I inaida 03.12.2021

Ko jūs gribējāt panākt ar šo sūdzību?Te neviens jums nepalīdzēs.Kopsapulcē varat atteikties no šī apsaimniekotāja.

F Foxgirl 07.12.2021

Ļoti labi, ka cilvēks ieliek atsauksmi par šo apsaimniekotāju, tad citi, kuri mainīs apsaimniekotāju padomās vai ņemt Berga Nami

A Arvis Veldre 08.12.2021

Ja sūdzība būtu pamatota, tad tas kaut ko dotu. Šeit cilvēks nevar pārdzīvot, ka esam aizgājuši no RNP. Kā šīs mājas vecākais varu pateikt, ka pāriešana pie Berga nami ir labākais, kas ar šo māju noticis pēdējo 6 gadus laikā kopš es tur dzīvoju.

O OFF close 11.01.2022

Berga nami ir nekvalitatīvs un ĻOTI NEDRAUDZĪGS serviss.

O OFF close 11.01.2022

Paldies par viedokli. Tieši tā.