www.sudzibas.lv Berga foto Slikts serviss, no mājas lapā solītā nav nekā.

Berga Foto - Slikts serviss, no mājas lapā solītā nav nekā.

Savā mājas lapā firma berga foto raksta:
"interesantas un kvalitatīvas bērnu fotogrāfijas ir mūsu ikdiena jau vairāk nekā 10 gadus. Daudzu gadu gaitā esam sapratuši, ka viss jaunais patiesībā ir labi aizmirsts vecais, tādēļ, ieviešot jaunas idejas, vienmēr domājam, lai fotogrāfijas būtu piemērotas dažādu klientu gaumēm un arī pēc daudziem gadiem saglabātu savu šarmu. "

izrādās ka tā nav patiesība. Nezinu kāpēc bērna dārziņā ir šo firmu izvēlējusies. Tā bilžu kvalitāte laba, bet kad caur sistēmu pasūtīju bildes un vēlējos, lai ir citi formāti nekā viņi to piedāvā, firmas pārstāvji lepni atcirta, tā ir sistēma un viss, pēc mana teiktā, ka tomēr pasūtījus liek taisīt cilvēks, atbildēja, ka negribam ar šādiem niekiem noņemties. Dažas bildes vēlējos, lai no glancētā papīra uztaisa uz matētā, kā arī vēlējos, lai būtu citi izmēri,. Bet nekā.

L Lietotājvārds 28.12.2018

Pilnībā piekrītu sūdzībai! Serviss šausmīgs. Klientu maldināšana ar mērķi izspiest naudu. Un pats sliktākais, ka bērnudārzi turpina izmantot šo servisu. Jau gads pagāja kopš Jūsu sūdzības u nnekas nav mainījies. Vai tiešām tikai es uzrakstīju iesniegumu PTAC? Ja visi klusēs- nekad nekas nemainīsies.