www.sudzibas.lv Berga foto Slikts Serviss

Berga Foto - Slikts Serviss

Sprauž batonus ausīs...
Piedava pakalpojumus kurus nespej nodrošināt - respektīvi - bērnu foto
pasūtījām bērnam foto caur bērnudārzu - un gribējām arī drauga foto - bērni tika safotografēti - bet bildes nav iespējams dabut - jo bilzu neesot - citas ir - bet draugu foto nav iespējams dabūt - jo viniem itka nav to foto - lai gan (100%) bērni tika nofotografēti kopa un atseviski - esmu vilies un noteikti busu pret - šis kompānijas turpmāko fotografēšanu mūsu izglitibas iestādē.

W

L Laura555 21.03.2018

Mums pagājušo gad novembrī fotogrāfēja šī firma. Vajadzēja maksāt caur i-netu un izvēlēties bildes, bija tā ka samaksāju, bet izrādījās , ka bildes bija jau gatavas pie audzinātajām, tikai neviens nebrīdinājā. Zvanīju, teicu, ka netaisiet bildes, jo tas jau ir b/d, vai varu paņemt tas , jo samaksājusi jau esmu. Viņi piekrita, bet dīvaini bija tas, ka viņi atsūtīja vēlreiz to pašu komplektu. Bet paldies dievam, ka nebija jāmaksā, tagad man ir divi vienādi komplekti :D
Bet, jā uz e-pastiem viņi neatbild un sazvanīt arī nav tik viegli. Mazliet neuzticību viņi izveido ar tādu attieksmi!

A Azik99 21.03.2018

Viņi ļoti daudzās skolās fočē, a nemaldos, tas ir konkursa kārtībā. Nevar kurš katrs fotogrāfs tagad iet un pieteikties. Līdz šim viss ir bijis +/- normāli.