www.sudzibas.lv Berga foto ''Salons'' ar bez normāla fotogrāfa?

Berga Foto - ''Salons'' ar bez normāla fotogrāfa?

Kā jau visās skolās, arī man bērna skolā notika fotogrāfēšanās. Nezinu pēc kādiem principiem tiek izvēlēts pakalpojuma sniedzējs, bet bildēja Berga Foto.
Liels bija šoks, kad tika saņemtas bildes - portretu bildēs viena bilde laba, otrā bērnam iedots ierocis (pistole), kuru viņš tur piespiestu pie sirds. Es saprastu, ka būtu bijis kāds tematisks pasākums ar pārģērbšanos par pirātiem, gangsteriem vai sazin ko vēl, bet bērns ikdienas drēbēs un ar ieroci. Izskatās labākajās jauno teroristu bilžu tradīcijās. Fotogrāfs ar nosliecēm?
Bildes tādas protams neņēmu, bet internetā veicu pasūtījumu, lai pārtaisa, norādot attiecīgo bildi, kuru iekļaut. Aizbraucu pakaļ, uztaisīts viss tieši tā pat kā bija. Meitene salonā blisina acis. Solīja pārtaisīt, bet nu, atkal jātērē darba dienas laiks, lai brauktu pakaļ.
Sokolas sapulcē būs šis jautājums jāpaceļ, ka lai nākamo reizi tiek izvēlēts kāds cits pakalpojuma sniedzējs.

A anete.fr 19.04.2012

Gribi teikt, ka fotogrāfam nav savs darbs jāprot? Manuprāt, tas nav tas pats kā izslaucīt grīdu, ko prot jebkurš. Parādi man kaut vienu pirmklasnieku, kuram neliktos forši, ka viņam iedot ieroci! Bet atšķirībā no septiņgadnieka, fotogrāfam tomēr ir jābūt gan profesionālajai pieredzei, gan savam prātiņam lielākam ;)
Tu noteikti esi perfektais vecāks, kura mazais pūkdupsis ir svētais un zina kas, kā un kāpēc katrā brīdī jādara. Nu, forši - ar to arī apsveicu ;) (tas protams tādā gadījumā, ja tev vispār ir tāda dzīves pieredze - savi bērni).

L Lietotājvārds 28.12.2018

Piekrītu sūdzībai! Salons ne tikai bez normāla fotogrāfa, bet arī ar darbiniekiem, kuriem ir vispār pie kājas vai klients ir apmierināts. Tiek izmantota viltus reklāma, lai izvilktu no cilvēkiem vairāk naudas un nekāda atbildība netiek uzņemta! Fantastiski!