www.sudzibas.lv Berga foto pazuda fotogrāfijas

Berga Foto - pazuda fotogrāfijas

Es nevinam neieteiktu sadarboties ar Berga foto. Tika organizēta fotogrāfēšanā bērnudārzā. Kad vajadzēja maksāt par bildēm, tad izrādījās, ka mūsu mazais nav nobildēts, ir aizmirsuši. Un vislabākais ir tas, ka neviens pie tā nav vainīgs. Ne bērnudārzs, ne Berga foto sevi par vainīgiem šājā starpgadījumā neuzskata. Zvanīju uz Berga foto, viņi piedāvā nobildēties pie viņiem ar atlaidi. Bērns un mēs gribējām bildes no bērnudārza, nevis haltūras veidā uztaisītas salonā. Un vēl palika neatrisināts jautājums par naudas samešanos bildēm, ne kādi čeki, ne kvītis netika dotas. Nauda vienkārši ir ielikta kabatā bez nodokļu nomaksas.

Minesota 22.06.2012

Domāju, ka berga foto šajā gadījumā nav vainīgs. Viņi tak nezina cik un kādi bērni ir grupiņā. Drīzākt tā ir audzinātājas vaina.