www.sudzibas.lv Berga foto pasūtījuma izpildes kvalitāte

Berga Foto - pasūtījuma izpildes kvalitāte

Foto pakalpojumi skolās ir ļoti apsveicams pasākums, it sevišķi nevaru teikt nevienu sliktu vārdu par pašu Berga Foto produkta kvalitāti. Bet problēmas sākas ar papildus pasūtījumu izpildi. Lai cik ļoti es neatbalstīju, mans dēls tomēr šogad no savas iekrātās kabatas naudas pasūtīja papildus pasūtījumā sienas kalendāru. Pēc tik biežām zvanīšanām uz Berga Foto salonu un pretenziju izteikšanu par pasūtījumu izpildes kavēšanu, beidzot janvāra mēnesī (jāpiebilst, ka pasūtījums bija veikts oktobrī, ja nemaldos, respektīvi kad nu skolās notiek tā bildēšanās) mans dēls ierodas mājās ar mazo kabatas kalendārīti, ko mēs neiegādājāmies pie pirmreizējā bilžu komplekta. Nu kā lai es to savādāk nosaucu kā par ņirgāšanos? Protams, pierādījumu man nekādu nav, jo pie papildus pasūtījuma naudiņa (gan par bildēm, gan par papildus pasūtījumiem) tiek ielikta aploksnītē, nogādāta uz salonu, nekādu čeku, protams, nekā. Bet par darījumu apstiprinošiem dokumentiem, respektīvi, čekiem vai kvītīm būtu jau atsevišķš stāsts un ne šai mājas lapai.
Godīgi sakot, mans pacietības mērs ir pilns un domāju, ka ir jābrīdina arī pārējie šādu pakalpojumu lietotāji, respektīvi, jāpārdomā, vai skolēnu bildēšanai izvēlēties tieši šo foto pakalpojumu sniedzēju, ja pēc tam ir tādas problēmas ar pasūtījumu saņemšanu atbilstošajā laikā un atbilstošajā kvalitātē, lai gan, spriežot pēc cenas, tam visam vajadzētu būt nevainojami.

I

N Niki 21.02.2011

Es ari par šo firmu kaut ko isti nesaprotu... mums skola ari tiek piedavats komplekts un vel papildinajumi, tas it ka skaidrs!!! BET... komplekta cena 6 Ls, bet ja saskaitit atsevišķi to kas iet komplekta nu nesanak tie seši lati!!! kas tad tas par komplektu???? cik es zinu jo vairak suti jo letak, bet te otradak!!! ta sanak 5, 9, bet komplekts jau 6 ls!!! kapec ta???? kurš man paskaidros?????