www.sudzibas.lv Berga foto kvalitāte un attieksme pret darbu

Berga Foto - kvalitāte un attieksme pret darbu

Man meitai pirmajā b/d bija Mārītes, tagad ir Berga foto. Mārītes patika daudz labāk. Berga foto attieksme - pasūtīju papildus magnētiņus, krājkasīti un puzli, šie saskaitīja summu par 2Ls vairāk, nez, kas man bija noticis, ka es pārskaitīju. Viņu atbilde - oi, atvainojos, nepareizi saskaitīju! Kad vīrs gāja pakaļ, zvana man - tev bija krājkase un magnētiņi? Es -vēl puzle. A puzle nav ielikta. Nācās iet atkal un prasīt - oi, atvainojos, aizmirsu pielikt. Nu bāc!
Un vēl - neuzmanīga pieeja fotografējot - nu nepatīk man meitas portfolio - smaids tāds nekāds un vaidziņi resni, resni, ļoti neveiksmīgi sanācis (dzīve nav nosliece uz resnumu un vaigi ir normāli). Tai pat laikā kopbildē ļoti skaisti sanākusi. Tāpēc lūdzu izgriezt no kopbildes un uztaisīt magnētiņus, jo portfolio bilde galīgi garām. Un nav man meita nekāda bailule - labprāt fotografējās, smaidīja, nu vai tiešām nav iespējams noķert vienu normālu kadru?

K Kaulainā 20.04.2011

Ja šī meita neizdevās, vienīgais risinājums, gādāt jaunu meitu.

E Eseessesesesesees 20.04.2011

Toc' izklausaas peec mammiites, kurai attieciibaa uz saviem beerniem neviens un nekas nekad nav un nebuus labi. Kaa var cepties par to, ka kaut ko tur maisinjaa neielika? Kluudiities var katrs. Un skaties, ka ar savu taisniibas mekleesanu beernam dziivi nesacakaree - veel savai meitinjai aciis pasaki, ka vaidzinji sai resni, ai, cik resni - izaugs veelviena anorektike...

E Eseessesesesesees 20.04.2011

Ko noziimee b/d?

L Linda 20.04.2011

Ak vai, pasarg Dievs! Komentārs galīgi na par mani! :) Viss ar mani un maniem bērniem ir ok! Tikai es kā neprofesionāla fotogrāfe vienmēr skatos, kā cilvēks izskatās bildējoties, kāpēc to nevaru prasīt no profesionāļa?
Kļūdīties 2x nav labi, katrā gadījumā nav smuki, par to ari gribēju brīdināt!
Par vaidziņiem meitai neko neesmu teikusi, bet pēc komentāra skaidrs, ka raksta pusaugu meitene.
P.s. b/d = bērnudārzs! :)

I Inga 01.11.2011

Galigi nepiekritu siem apvainojumie...mana berna bildes iznaca vnk idealas...un fotografs jauks un smaidigs pat ieteica man nofotografeties ar meitu kopa un kopbilde ar bija super...un par papildus pasutijumiem ar viss bija kartiba, tik pasham ar jabut konkretakam un 2 jaatkarto ko velas...viniem jau tie pasutijumi ir daudz un tas ir normali kko neizdarit...neviens nav ideals...

J J.ZV74 07.09.2012

Berga fotogrāfi nemākulīgi strādā ar gaismas uzstādīšanu un arī kameras uzstādījumiem līdz ar to tad arī bildes ir vis dažādākās vienam ir ok citam ir neglābjami pārgaismots. Bergs ir pārāk iedomīgs, attiecībā pret konkurējošām kompānijām varētu domāt ka nu ir baigais paraugs citiem kā tad nu ir pareizi jābildē, taču paskatoties uz tiem darbiem kas nu ir sabildēti jāteic absolūta haltūra. Protams Lindas minētajam varu piekrist jo šajā kantorī primārais ir kvantitāte un nevis kvalitāte. Ja jau viņš uzskata ka 400 bildes varot apstrādāt pa dienu tad mani māc šaubas vai visas bildes būs vienādā kvalitātē.

S Saulespuķe999 15.02.2014

Mums arī bija fotografēšanās dārziņā... Jāsaka, ka bērna atsevišķās bildes ļoti NEPROFESIONĀLI nofotografētas. Bildes pie Berga vairs nepasūtīsim un neiesaku arī citiem.

L Laikrādis 12.11.2016

Es pasūtīju sev komplektu, M izmeru un vel 3 draugu foto. Bildes sanāca šausmīgas, mans lielākais apkaunojums dzīvē ????. Es fotogrāfu, vai to, kurš tās bildes izvēlēja, labprāt satiktu. Esmu tik dusmīga. Neko no komplekta protams neņemšu (ārprāts, nekad), bet draugu foto vajag ņemt obligāti laikam. Pati sliktākā foto studija. Izskatās, ka pīpēju zāli, vai man ir 4 dubultzodi (neesmu resna, S.) Nu es no tām bildēm nobijos sākumā.

L Lietotājvārds 28.12.2018

Berga foto joprojām ir slikts serviss, sliktas bildes un naudas izkrāpšana- kādēļ šo kantori joprojām izvēlās bērnudārzi?