Berga Foto - Draugu foto

Bēŗnudārza bērnu vecākiem ir pretenzijas par to, ka no vecākiem tiešā vai netiešā veidā tiek izspiesta „draugu” fotogrāfiju izpirkšana. Vecāki skaidro, ka pakā tiek saņemti šo „drauga” fotogrāfiju dublikāti, trīskāršas un pat četrkāršas fotogrāfiju kopijas, lai gan nav izrādīta vēlme šādas kopijas saņemt. Vecāki ir spiesti maksāt par liekajām fotogrāfijām, lai saņemtu paku, jo baidās, ka fotogrāfijas pēc to varbūtējas atgriešanas „Bergs foto”, netiks pienācīgi utilizētas. Pretenzijas nav par pašu faktu, ka bērni draudzējas un fotografējas atsevišķi. Piemērs- mamma nofotografējas ar savu atvasi un vienas fotogrāfijas vietā, saņem 4 vienādas, lai gan nav to lūgusi.

D

esmu kategoriski pret šiem visiem iebildumiem un sūdzībām.Ar šo firmu sadarbojos jau apmēram 10 gadus, ja radušās kādas problēmas, neatsūtīts kāds piekariņš, vai kas cits, tad tas tiek izdarīts dažu dienu laikā ar kurjera palīdzību. Pieņemot arī to, ka neesam Rīgā, bet Talsos.
Firmas darbinieki nāk pretī pat tad, ja bērns tajā dienā saslimis, bet vēlas būt tajā fotogrāfijā, vienojamies par citu laiku un viņi atbrauc speciāli šī bērna dēļ,tā, ka visu cieņu firmai un tās darbiniekiem!!!!!!!
visu labu vēlot, Dzintra Kudiķe-Vizbele

L Lietotājvārds 28.12.2018

Piekrītu sūdzībai! Arī ar to saskāros. Berga foto darbinieku attieksme ir vienkārši fantastiska. Viss ir pie kājas. Vai pacēlāt šo jautājumu ar bērnudārza vadību, lai šo kantori vairs neizvēlas? Vai rakstījāt pieteikumu PTAC par viltus reklāmu? Jo tiek pārkāpts 4. pants par negodīgu komercpraksi, par to ir noteikti jāinformē PTAC!