Berga Foto - Bojăjums

Sveiki, slikta pieredze ar berga foto. Bērnam bērnu dārza grupiņas kopbildē tika sabojāta seja. Tika sagrozītas acis katra uz savu pusi. Jautājot kompānijai kādēļ tā darrījāt, saņēmām atbildi, ka esot " taisnots" skatiens, jo bērns neesot skatijies kamerā! Bet bērns ir bērns viņš skatīsies jebkur, nevis tur kur vajag! Pieprasijām orğinālu lai uzrāda, foto jā bija skatiens vērsts kaut kur citur. BET tas nenozīmē,ka drīksts bojāt bērnam seju. Vel pie tam ļoti nekvalatatīvi! Ja neprot strādāt ar fotošopu, neaizstikt vispār tad! Kad lūdzām, lai izdrukā mums orğinālu, piekrita, BET atsūtija atpakaļ to pašu veco, izķēmoto bildi! No kuras protams, atteicāmies!

06.12.2018

д Джонни 09.12.2018

Помимо всего, в этой конторе ещё и очень жадные владельцы. Печатают фотографии за заоблачную цену, а в цифре у них очень сложно выпросить что-то, почти невозможно. Не рекомендую с ними связываться.