www.sudzibas.lv BENU aptieka nepareizas zāles pret recepti

Benu Aptieka Spicē - nepareizas zāles pret recepti

Man ir vecs, slims tēvs, kam ir ļoti nepieciešamas ārsta parakstītās zāles. Šovakar jau ar spēcīgu noguruma sajūtu iegāju Spicē Benu aptiekā iepretī RIMI tās iegādāties - jaunā aptiekas pārdevēja paņēma recepti un man tās iedeva, MUTISKI piekodinādama dzert pusi tabletes rītā un vakarā. Aizbraucu mājās (dzīvoju ārpus Rīgas), un ar šausmām attaisot iepakojumu konstatēju, ka tur ir kapsulas, nevis tabletes (un kā var iedot pusi?) , sākot uzmanīgi lasīt zāļu nosaukumu ieraudzīju, ka man Bactiflox vietā ir iedots Bactox, kam ir pavisam cita aktīvā viela. Diemžēl pacients paliek bez zālēm vēl vienu dienu - uz Spici diemžēl aizskriet un zāles samainīt dēļ attāluma nevaru, čeku esmu pa ceļam izmetusi. Būs vien rīt jādodas uz vietējo aptieku pirkt no jauna un tērēt lieki naudu. Esmu sašutusi par aptiekas darbinieces bezatbildīgo rīcību, pie tam tas var pat prasīt cilvēka dzīvību, nerunājot par maniem materiālajiem zaudējumiem.

U

V VarenaaTejkana 15.09.2014

Bezkaunīga rīcība?
Jus tiešām domājat, ka cilvēks ar tīšu nodomu, riskējot būt atlaistam, vai nedod Dievs, ja gadijumā Jūsu tevs būtu iedzēris nepareizās zāles, nonākt cietumā, ir iedevis Jums nepareizās zāles? Un piedevām pamacīja Jūs, ka lietot zāles?

žiniet, līdz Jūs uzrakstijat par "BEZKAUNĪGO rīcību" es biju Jūsu pusē, pet pēc šī te vārdu salikuma domaju ka esat pelnijusi gan lieku naudu izteret, gan pabraukat pa pilsētu lieku reizi. Citreiz piedomājiet pie sacīta.

Tēta gan žēl, novēlu viņam atrāko atveseļošanos.

ilmaars 17.09.2014

VarenaaTejkana - tur bija rakstīts "bezatbildīgo" nevis "bezkaunīgo" rīcību. Lasīt iemācies duročka!

xy-files 20.10.2014

O bozhe moj, VarenaaTejkana tieshaam ir dura! Vai nu ar redzi shvaki? Kaa var izlasiit vaardu "bezatbildiiga" kaa "bezkauniiga"? ? ? !!!