www.sudzibas.lv BENU aptieka Slikts serviss

Benu Aptieka - Slikts serviss

2023.gada 8.decembrí ap plkst.17.45 iegāju Benu aptiekā RIMI Lielupē lai nopirktu zāles.

Cilvēku bija maz un es nepaņemu kārtas numuru. Paraksti, tas neradīja nekādus sarežģījumus. Toties, šovakar farmaceite Anna (uzvārdu neatceros) atteicas apkalpot mani un lika paņemt numuru. Kad es pagriezos, es ieraudzīju, kā kamēr tika apkalpots klients pirms manis un gaidīju savu kārtu, pie ieejas sapulcējas ap 10 cilvēki. Uz manu jautājumu, vai tad man jāgaida kamēr apkalpos visos šos cilvēkus, Anna atbildēja apstiprinoši un atteicas pārdot zāles.

Uzskatu, ka šādā farmaceita rīcībā ir nekorekta un neētiskā rīcība neatbilst medicīnas pamatprincipiem. Ne rindas talons, bet palīdzība pacientam ir galvenā medicīnas prioritāte. It īpaši, kad mana rīcība neskāra citu pacientu intereses. Šobrīd Latvijā ir augsts saslimšanas risks ar COVID un citiem virušiem, līdz ar to katra minūte ko cilvēks pavada slēgtās telpās rada paaugstināto inficēšanas risku.

Ja BENU aptiekas darbiniekiem trūkst elementāra empātija pret pacietiem (klientiem), tad nav
jāstrādā ar cilvēkiem un jāmeklē sevi cita profesijā neapkaunojot tik prestižu un atpazīstamo aptiekas brendu ar savu uzvedību.

08.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (3)

not a Karen 08.12.2023

Atkal kārtējā priviliģētā persona, uz kuru noteikumi neattiecas.
Kādā sakarā tevi jāapkalpo ārpus rindas?

Un, protams, kā ne bez Covid-19 pieminēšanas.

not a Karen 08.12.2023

Visi 10 rindā stāvošie cilvēki tur neatrodas aiz neko darīt. Visiem vajag palīdzību un medikamentus.

Izskatās, ka tu esi tas, kuram trūkst empātijas pret citiem.

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Izskatās ka Tev trūks inteliģences, jo pavadīt 24/7 atbildot ar negatīviem komentāriem cilvēkiem, kuri saskārušies ar sliktu servisu vai produkciju ir Tava briva laika atpūta!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes